Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Pochód z Judoszym

Pochód z Judoszym

Jak w temacie...wiadomo czy się w tym roku odbędzie? Na www miasta tylko info o nowym wydarzeniu plenerowym, brak natomiast jakiejkolwiek informacji nt imprezy odbywającej się tradycyjnie od lat...

Mieszka w
    Między piekłem a niebem...
    Wpisów
    2
    W GZC pisali, że mo być w piątek i w sobote - startuje jak zwykle w południe spod strażnicy...ratusz rozwiesił po całym mieście szpatne wajca, ale o pochodzie z Judoszym Ani Mru Mru...
    Życie jest przygodą dla odważnych - albo niczym...

H. Keller

Cytat Napisał Sophie Zobacz post
    W GZC pisali, że mo być w piątek i w sobote - startuje jak zwykle w południe spod strażnicy...ratusz rozwiesił po całym mieście szpatne wajca, ale o pochodzie z Judoszym Ani Mru Mru...
    Teraz katolicki PiS rządzi a zwyczaj pogański, także nic dziwnego
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Mieszka w
    Między piekłem a niebem...
    Wpisów
    2
    Całe święta naszpikowane są zwyczajami nie mającymi nic wspólnego z ewangelicznymi przekazami...nawet termin w jakim się odbywają...wiele ze zwyczajów świątecznych to akcenty wywodzące się zarówno z pogaństwa jak i tradycji ludowej...takie przenikanie jest fundamentem naszej kultury, kultury przez duże K...
    Życie jest przygodą dla odważnych - albo niczym...

H. Keller

Miałem na myśli bardziej że ox nie chce żyć w niezgodzie z partią rządzącą...w sumie ox to taki PSL, trzeba żyć dobrze z tymi co rządzą co do pogańskich zwyczajów to ja je lubię...w końcu płynie w nas pogańska krew a nie chrześcijańska
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    Teściowo je u mie i isto w niedziele pudym na szpacyr z judoszym
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia