Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Zespół na wesele

Zespół na wesele

Poszukuję fajnego zespołu na wesele (nie DJ) Co możecie polecić z czystym sumieniem ?
    Z repertuarem dla starszych i młodszych żeby wszyscy się wybawili

Witamy i zapraszamy do skorzystania z usług naszego zespołu Haliśka Band. Jesteśmy 4-osobowym, doświadczonym zespołem muzycznym z bardzo szerokim repertuarem w którym znajdują się przeboje polskie i zagraniczne, najnowsze hity i znane i cenione utwory sprzed lat tzw. "złote przeboje".

Posłuchaj nas - Demo

Ostatnio edytowane przez haliskaband ; 15-03-2016 o 20:20

Głównie wieś
    Wpisów
    129
    DJ Janusz Gawlik, tylko i wyłącznie
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Cytat Napisał tofik Zobacz post
    Poszukuję fajnego zespołu na wesele (nie DJ) Co możecie polecić z czystym sumieniem ?
    Z repertuarem dla starszych i młodszych żeby wszyscy się wybawili
    Pytanie - czy to co ktoś poleci (nawet z czystym sumieniem będzie Tobie odpowiadać ?

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    DJ Janusz Gawlik, tylko i wyłącznie
    Ma być zespół...nie DJ, czytanie ze zrozumieniem się kłania
    Ostatnio edytowane przez ceuer ; 16-03-2016 o 03:47
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

wypowiem się dziś jako ekspert i zaraz się zacznie jaka to jestem zarozumiała
    rocznie jestem na ponad 50 weselach i jeszcze nie widziałam zespołu, który muzycznie, oświetleniowo i zabawowo pobiłby dj'a. Polecam Janusza Gawlika, Mateusza Idzika lub dj Barti - pierwsza liga, zero pijaństwa i meeeeeeeeeeeeeeega super prowadzenie imprezy zarówno muzycznie jak i pod względem konferansjerki. Dobry zespół to taki, który posiada instrumenty - mam na myśli np perkusję a nie tylko organki i gitarę
    Ostatnio edytowane przez Natalia3127 ; 16-03-2016 o 05:02

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Natalia3127 Zobacz post
    Dobry zespół to taki, który posiada instrumenty - mam na myśli np perkusję a nie tylko organki i gitarę
    Nie wiem po co Ci na weselu perkusista z tymi silosami, już w latach 80-tych GARY MOORE nagrał płyte z automatycznym perkusistą. Z jednej strony polecasz DJ co wszystko puszcza z płyt a z drugiej chcesz mieć na małej sali całą orkiestre. Niektóre rzeczy mogą lecieć z plejbeku.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Chce zespół a nie DJa a wy dalej swoje, nie podważam kompetencji DJów wymienionych ale tofik pyta o ZESPÓŁ
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

A ja polecę Zespół Kumple. Byłam na 3 już weselach, na których grali i zawsze było fajnie.
    Na http://www.zespolkumple.pl/ mają demówki utworów, można przesłuchać jak grają. A i zabawy prowadzą fajnie
    "Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
    Optymista widzi okazję w każdej przeciwności"
    ~Winston Churchill

Uprawnienia