Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Jedzonko do pracy

Głównie wieś
    Wpisów
    130

Jedzonko do pracy

Znaczy się pakujemy do pudełek

Od marca zrezygnowałam z jedzenia na stołówce więc szukam inspiracji. Co pakujecie do pracy?

W moim wypadku kanapki odpadają bo nie lubię, a że siedzę całymi dniami w robocie to musi być coś konkretnego i zdrowego ma się rozumieć

Propozycja nr 1 - ode mnie, sprawdzona

Garść rukoli, na to kroimy pomidora, na to jajko na twardo, na to wędzony łosoś, na to paseczki suszonych pomidorów. Polewamy sosikiem: 1/4 szklanki oliwy z oliwek, ząbek czosnku, sok z cytryny, łyżeczka miodu, łyżeczka musztardy, sól, pieprz do smaku. Wymieszać, wylać na sałatkę. Posypać uprażonymi pestkami dyni i słonecznika - pycha. Pakujemy do pudełka i do lodówki, a rano nie zapomnieć zabrać do roboty.
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

czeluściach foruma
    arnika, Ty se dobrze jesz..... Niby nic, ale zrobić to se jeszcze trzeba....
    U mnie to po prostu buła z czymś i już, a tylko czasami coś bardziej wymyślnego. Dobrze, że chodzę tylko 3 dni w tygodniu... Heh, no i na pewno zrobię sobie też takie coś

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    arnika zrób mi takie coś
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

Różnie to bywa, od kanapek poczawszy a kończąc na pizzy szaszłykach i kebabie...różne rzeczy się w robocie jadlo
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

czeluściach foruma
    A desery jadasz/jadacie/podjadacie w pracy?
    Ja ogólnie mało jem słodyczy, ale ostatnio posmakowałam deserku Monte z kuleczkami Cappuccino, ja uwielbiam kawę i to jest dla mnie idealne połączenie na małą przerwę w pracy, coś słodkiego i kawowego. Hehe, dla tych co się nie odchudzają i sobie nie żałują polecam ten smak, polecam zmieszać i zajadać!

Ja deserów w pracy nie jadam
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Znaczy się pakujemy do pudełek

Od marca zrezygnowałam z jedzenia na stołówce więc szukam inspiracji. Co pakujecie do pracy?

W moim wypadku kanapki odpadają bo nie lubię, a że siedzę całymi dniami w robocie to musi być coś konkretnego i zdrowego ma się rozumieć

Propozycja nr 1 - ode mnie, sprawdzona

Garść rukoli, na to kroimy pomidora, na to jajko na twardo, na to wędzony łosoś, na to paseczki suszonych pomidorów. Polewamy sosikiem: 1/4 szklanki oliwy z oliwek, ząbek czosnku, sok z cytryny, łyżeczka miodu, łyżeczka musztardy, sól, pieprz do smaku. Wymieszać, wylać na sałatkę. Posypać uprażonymi pestkami dyni i słonecznika - pycha. Pakujemy do pudełka i do lodówki, a rano nie zapomnieć zabrać do roboty.
    Zastanawiam się czy Ty chcesz zdobyć menu na śniadanie, czy pochwalić się swoim przepisem. Ale walić to. Jeśli już zadajesz takie pytanie , to fajnie by było chociaż w skrócie opisać swoją pracę (nie chodzi mi o konkretne miejsce, tylko o charakter, czas wolny, możliwość opuszczenia stanowiska pracy i inne duperele). Jeśli zaiwaniasz w akordzie to na sałatki z kubków nie masz co liczyć. Jeśli masz dniówkę zadaniową, to raczej też musisz się czaić ze smakołykami, żeby akordowych nie wk... A Jeśli pracujesz w urzędzie (budżetówce) to lepiej zamknij temat i nie powracaj do niego. To tak z mojej strony. Pozdrawiam.

czeluściach foruma
    Yyyy

Ważna - nieważna praca. Pytanie co jadacie i już, plus możliwość napisania fajnych przepisów czy tez pomysłów. Jak dla mnie inspiracja do zrobienia czego innego niż buła z czymś tam.
    Notabene, jakoś ostatnio wzięło mnie na takie sałaty i kiełki, także dobre (i super łatwe) przepisy poszukiwane

Głównie wieś
    Wpisów
    130
    No właśnie, Krilady ma rację, głównie o inspiracje mi chodzi. Czemu ciągle musi być tak samo, jak można inaczej
    A poza tym jak komuś nie pasuje temat to ni ma przymusu w nim pisać

Super łatwy pomysł to był dzisiaj
    Woreczek kaszy gryczanej, do tego garść groszku z puszki i na to odrobinę pokruszonego twarogu. Do tego kefir i pyyycha
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Ja deserów w pracy nie jadam
    A coś bardziej konkretnego? Pizza z dostawą na golgote albo chodnik podścianowy?
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia