Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Co z pogodą?

Co z pogodą?

No i co z tą pogodą? Zapowiada sie coś lepiej na najbliższy czas? na okrągło chlapa od kilku tygodni, ani to zimy żadnej, ani wiosny nie widać. Szaro buro i tak w koło macieju. Każdego ranka człowiek sie budzi i widzi to samo - szaro buro, zimno i mokro.

Kajów koło Gdziejowa
    Ciesz się że nie ma suszy.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Myślę że nam nic nie pasuje.A to za zimno,a to żar sie leje z nieba,mgła wisi do samej ziemi i tak można wymieniać.Jakiś czas spędziłem na wyspach,teraz w skandynawii,nikt tak nie biadoli na pogodę jak u nas.Zawsze można wyjechać,do Afryki będzie cieplutku,na Alaske będzie chłodniej lub gdzieś indziej.Więcej luzu i pozytywnej energii na każdy dzień.
    W sumie gdzieś indziej będą tajfuny,cyklony,wichury susze i pożary i też będzie źle.I tak źle i tak nie dobrze.

Ja tam wolę ciepło, lepiej sie schładzać jak dogrzewać
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    Ja też wole ciepełko oraz dobrowolne nawiadnianie organizmu
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Głównie wieś
    Wpisów
    128
    Mi tam akurat pogoda odpowiada
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Nie lubię upałów ,ale zaczynam powoli pleśnieć od tej wilgoci

Może pogoda nie napawa optymizmem , ale też mamy taką dziwną porę roku . Co się martwicie , dzisiaj jak widzimy wyjrzało słoneczko a od przyszłego tygodnia ma wzrosnąć temperatura , oczywiście wg. prognoz meteorologów . A teraz to zima zimą nie jest , ani wiosna wiosną i inne pory roku też jakieś takie bardziej dziwne . Przyzwyczailiśmy się do dawniejszego klimatu. Ludziska cieszmy się tym co jest a zawsze mogło być gorzej a nawet bardzo źle .

Życzę wszystkim pogody ducha i proponuję na co dzień więcej optymizmu

Kilka dni minęło i mamy powrót do pierwszego postu.

Faktycznie jest gorzej niż źle Znowu narobiło marasu.

Uprawnienia