Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Do administratora

Do administratora

Panie adminie, bardzo proszę poprawić błąd w wyniku którego temat o milicji został zamknięty. Prowadziliśmy sobie tam z kriskiem legitymującym się kontem o nazwie "Nie bój żaby" ciekawą rozmowę. Zmierzałem do pewnej puenty, niestety temat został ucięty w kulminacyjnym momencie przez admina.

http://forum.ox.pl/showthread.php?88...lidnej-lektury

Nie gniewam się ale proszę o naprawienie błędu.
    He who faces himself, finds himself.

Temat został zablokowany z powodu kłótni jakie w nim prowadzicie - było ich więcej niż merytorycznej dyskusji.

"Kłótnia" dotyczy tematu. Było nieuprzejmie, poleciały warny, temat idzie dalej. Niestety dla świętego spokoju został zamknięty zaraz po pierwszej interwencji dlatego proszę o odblokowanie.

Niektórym, to się nudzi w życiu ...........

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    A ja w pełni popieram decyzję Pana Marcina. Dyskusja zaczęła odbiegać od meritum, kilkakrotnie proponowałem, żebyśmy wrócili do tematu, ale nie miałeś najmniejszego zamiaru.

- - - Dopisano - - -

P.S. Przestań Dyszol traktować forumowe dyskusje jak pole walki, bo za chwilę pójdziesz w ślady warzónki i będę musiał wypatrywać w krzakach kolejnego nawiedzonego.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Boisz się czegoś?
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    To weź i wytnij ty krzoki a nie płacz już bo je doś wody na polu i Brynica zaś wyleje.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał sugi Zobacz post
    Niektórym, to się nudzi w życiu ...........
    Jakie są Twoje zainteresowania?

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    A ja w pełni popieram decyzję Pana Marcina. Dyskusja zaczęła odbiegać od meritum, kilkakrotnie proponowałem, żebyśmy wrócili do tematu, ale nie miałeś najmniejszego zamiaru.
    Wiem że popierasz. Właśnie dlatego, że ja chciałbym pociągnąć temat Twojej indolencji i sprostować nadszarpnięty przez Twoją pseudointelektualną działalność publistyczną wizerunek polskiej policji.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    P.S. Przestań Dyszol traktować forumowe dyskusje jak pole walki, bo za chwilę pójdziesz w ślady warzónki i będę musiał wypatrywać w krzakach kolejnego nawiedzonego.
    Nie interesujesz mnie ani Ty ani Twoje krzaki.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Wizerunkiem policji się nie przejmuj Dyszolku, mają do tego specjalistów, znacznie lepszych od Ciebie.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Przejmuję się bo ludzie są leniwi i głupi, i z głupoty skłonni są uwierzyć w niesprawdzone głupoty które wypisują osoby Twojego pokroju.

Uprawnienia