Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Nauka jazdy - Liwarowki VS Grażyna Sikora?

Nauka jazdy - Liwarowki VS Grażyna Sikora?

Witam serdecznie,

zastanawiam się poważnie nad kursem prawo jazdy. Ogólnie jestem osobą nieśmiałą i zawsze chciałam jako instruktorkę kobietę. Okazało się, że w Cieszynie ma szkołę Pani Grażyna Sikora, ma bardzo dobre rekomendacje, wiele osób ją chwali jak również jej naukę. Jednak nowy kurs zaczyna się dopiero za kilka miesięcy, natomiast u Liwarowskiego jest już w tym miesiącu i to nieco tańszy. Liwarowski również ma bardzo dobre opinie, nie wiem jednak jak nauka praktyczna, bo większość opinii była na temat wykładów. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć obie szkoły, oczywiście ktoś, kto zdawał prawko bądź u Pani Grażyny lub u Pana Liwarowskiego? Jak to wygląda, jacy są instruktorzy zwłaszcza na jazdach (chodzi mi głównie o męską ekipę u Liwara) itp.? Naprawdę mam problem bo nie wiem czy czekać i robić jednak u kobiety, czy zaryzykować i iść szybciej do Liwara Z góry dziękuję za wszelkie porady i opinie.

Ech Sara , może wreszcie czas by przyzwyczaić się do obecności mężczyzn w Twoim życiu Nie wszyscy kombinują jakby ....... napiszmy z nią ......, są ludzie którzy podchodzą do swojej pracy z poczuciem dobrze wykonanego obowiązku , sumienni i leciutko zdystansowani do otaczajacej nas rzeczywistości . Powinnaś wg. mnie się zdecydować

W Bielsku jest szkoła Babska, tak chyba dokładnie się nazywa. A co do Twoje nieśmiałości - idź do facetów i walcz z lękami zamiast się im poddawać i unikać wyzwań
    He who faces himself, finds himself.

Jak sie odważyłaś napisać to nie taka nieśmiała, najważniejsze idź tam gdzie nauczą cie jeździć a nie będzie miłobna wykładach, wykłady to fikcja, puszczą filmiki rozwiążą pare testów a tym sie nie jeździ
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Sara16 Zobacz post
    Naprawdę mam problem bo nie wiem czy czekać i robić jednak u kobiety, czy zaryzykować i iść szybciej do Liwara
    Ależ nie masz żadnego problemu . Piszesz, że zawsze chciałeś mieć kobietę to idź do kobiety, te kilka miesięcy przeleci jak z bicza strzelił, a w sezonie letnim nauka jazdy jest przyjemniejsza. Jeżeli natomiast nie masz czasu na czekanie, to wybierz faceta, aczkolwiek przy obecnej pogodzie to się nawet z domu wychodzić nie chce, a co dopiero uczyć się jeździć .

- - - Dopisano - - -

P.S. Od razu widać, że jesteś kobietą z krwi i kości
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Głównie wieś
    Wpisów
    128
    Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta
    Polecam Rafała Szczyrbę
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia