Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: usunięte z "MILICYJNE MANEWRY- zapraszam do solidnej lektury"

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2

usunięte z "MILICYJNE MANEWRY- zapraszam do solidnej lektury"

Chyba zaczynasz tonąć przyjacielu

- - - Dopisano - - -

Czyżby Dyszol się przelogował?
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

"Nie przypominam sobie żeby było podane". Chylę czoła hehe. Zajebisty jesteś bez kitu. W typowym dla siebie stylu odwróciłeś kotka ogonkiem. Jesteś niewiarygodnym i głupim leniem który ciągle strofuje ludzi że są niemyślący, nie potrafią wyciągać własnych wniosków i nie sprawdzają informacji. Bardzo dobitnie wyszło, że robisz dokładnie to samo, daltego...

Od teraz za każdym razem kiedy komuś zarzucisz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, brak myślenia, posługiwanie się niesprawdzonymi informacjami czy inne bzdury, będę Ci podsyłał linka do tego tematu. No a tak między nami to od teraz trzeba będzie sprawdzać za Ciebie wszystkie informacje które podajesz, bo wyszło że jesteś leming, lewak czy jak Ty sobie to tam nazywasz. Peace krisek.

Ja już nie będę Cię oceniał, co się naśmiałem to moje. Niech teraz wnioski wyciągną inni.
    He who faces himself, finds himself.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    A danych jak nie było, tak nie ma

Dwa dni wałkujesz jedno moje stwierdzenie, a krótkiego zdania z raportu nie potrafisz przepisać?

- - - Dopisano - - -

Tonący brzytwy się chwyta. Łapiesz się wszystkiego, łącznie z inwektywami, byle tylko uciec od meritum, bo dobrze wiesz, że nie masz racji. Nawet danych, o których piszesz nie chcesz przytoczyć, bo potwierdzają moja opinię. Jeżeli nie potrafisz dyskutować na argumenty to idź chłopcze do piaskownicy. Chcąc na poważnie ze mną dyskutować musisz trzymać odpowiedni poziom, a tobie do niego jeszcze sporo brakuje.

Amen.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Wielu ludzi wyznaje w życiu taką zasadę, żeby nie dyskutować z idiotami. Ja jestem masochistą i to lubię ale za Twoją radą jednak pójdę do piaskownicy bo nie potrafię już utrzymać odpowiedniego poziomu w rozmowie z Tobą krisek. Zerknij sobie w tak zwanym międzyczasie na stronę 66 raportu. Tylko nie pytaj mnie który akapit bo ja już buduję domek.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    W typowym dla siebie stylu odwróciłeś kotka ogonkiem. Jesteś niewiarygodnym i głupim leniem który ciągle strofuje ludzi że są niemyślący, nie potrafią wyciągać własnych wniosków i nie sprawdzają informacji. Bardzo dobitnie wyszło, że robisz dokładnie to samo, daltego...

Od teraz za każdym razem kiedy komuś zarzucisz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, brak myślenia, posługiwanie się niesprawdzonymi informacjami czy inne bzdury, będę Ci podsyłał linka do tego tematu. No a tak między nami to od teraz trzeba będzie sprawdzać za Ciebie wszystkie informacje które podajesz, bo wyszło że jesteś leming, lewak czy jak Ty sobie to tam nazywasz. Peace krisek.

Ja już nie będę Cię oceniał, co się naśmiałem to moje. Niech teraz wnioski wyciągną inni.

Z nim rozmowa jest jak z kimś w agonii, do obu nic nie dociera , z tą różnicą że ten ktoś nie bredzi tak jak on trzy po trzy

- - - Dopisano - - -

Dyszol, nie jesteśmy sami którym pijani kierowcy przeszkadzają, pijak został zatrzymany przez innych kierowców a nie przez "policyjną łapankę" jak ktoś niespełna rozumu to nazwał.

http://www.beskidzka24.pl/artykul,na...wka,42296.html
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

I jak krisiu, teoria spiskowa na temat policyjnych statystyk nadal aktualna?

Uprawnienia