Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Uwaga na ox.pl grasuje kombinator !!

Uwaga na ox.pl grasuje kombinator !!

Od pewnego czasu na ox.pl grasuje kombinator - odebrał od nas biurko za darmo (zależało nam na tym ,aby oddać komuś kto potrzebuje ,a nie ma pieniędzy za darmo ) i od razu wystawił z naszymi zdjęciami do sprzedania I daj tu coś człowieku innemu .

Głównie wieś
    Wpisów
    130
    Też się z tym kiedyś spotkałam...
    Oddałam cichy w bardzo dobrym stanie, niektóre jeszcze z metkami, za symboliczną złotówkę, po czym jeszcze tego samego dnia były do sprzedania w prawie, oryginalnej, sklepowej cenie...
    Oczywiście napisałam do babki, że jest mi przykro bo chciałam żeby te ubrania trafiły do osoby, która potrzebuje. To mi odpisała, że nie wzięła ich za darmo tylko zapłaciła! 1 zł, za siatkę ubrań... Ludzie są beznadziejni
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Kajów koło Gdziejowa
    Tacy sie wszyscy mądrzy robicie a dajecie się w konia robić jak małe dziecka .
    Ja robie to nieco inaczej, widziałem pare razy starszego Pana który zbiera puszki z piwa , szuka ich w śmietnikch, zabiera z trawników, na początku zaproponowałem mu że może mój worek z puszkami zabrać i sobie sprzedać, teraz odbiera ode mnie regularnie, dałem mu komplet wypoczynkowy, lodówke Siemens w bardzo dobrym stanie (przyjechał po nią takim 2-kołowym wózeczkiem z synem i bardzo się cieszyli, choćby se ją sprzedał to wiem że te pieniądze należycie spożytkuje. Wiem już gdzie mieszka i tam się naprawde nie przelewa.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

No niestety - tylko skąd wiadomo ,że trafiło się na nieuczciwą osobę ? Człowiek chce dobrze ,a inni to wykorzystują jeszcze pomogłem mu to na przyczepkę załadować - facet mieszka gdzieś w okolicach Kościoła Ewangelickiego i posługuje się z tego co doszliśmy 2 nr telefonów - co za nie powiem co ,bo na forum nie wypada .

Kto kombinuje i kradnie ten w biede nie wpadnie
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Znamy takich co puszki zbierają - wydawało by się ,że biedni ,a tu się okazuje ,że samochód i 2 emerytury i dzieci nie mają już małych tylko duże - i dzieci się wstydzą za rodziców . Różnie to bywa . Kiedyś chcieliśmy zrobić dobry gest i daliśmy biednemu chleb itd. bo pierwsze chciał pieniądze na jedzenie ,ale w końcu wziął jedzenie i z daleka widzieliśmy jak wyrzucił do kosza .

Kajów koło Gdziejowa
    To już też przeżyłem, jakiś czas temu, w sobotnie popołudnie przyleciała babka z dwójką dzieci (jedno małe w wózeczku) z płaczem że nie ma co dać jeść dzieciom, śpiące dziecko wyrwała z wózka i husiała, moja baba w płacz, ło mój ty Boże, dostała chleba, kiełbas i forse. Ja poszedłem za nią i jedzenie wyrzuciła do pierwszego śmietnika a forse zaniosła swojemu popychaczowi do ogródka piwnego. Podszedłem do niej i powiedziałem czy to w kuflu to jest to jedzenie o które przed chwilą u nas prosiła, ona spuściła głowei nic nie powiedziała za to jej popychacz coś tam pomrukiwał. Więcej jej nie widziałem.

- - - Dopisano - - -

Najbardziej potrzebujący to są ci co siedzą cicho bo się wstydzą o pomoc poprosić.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał burak1000 Zobacz post
    Od pewnego czasu na ox.pl grasuje kombinator - odebrał od nas biurko za darmo (zależało nam na tym ,aby oddać komuś kto potrzebuje ,a nie ma pieniędzy za darmo ) i od razu wystawił z naszymi zdjęciami do sprzedania I daj tu coś człowieku innemu .
    Płakanie na forum nic nie zmieni, ostrzeżenie dla innych to też żadne, jeżeli nie podasz chociaż numeru z którego dzwonił. Poza tym proponowałbym rozważyć zawiadomienie odpowiednich organów. Przestępstwa z art 286 KK ścigane są w trybie publicznoskargowym, znaczy składasz tylko zawiadomienie i reszta toczy się sama. Kosztów większych nie poniesiesz, a być może gość dostanie nauczkę.

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
    - - - Dopisano - - -

Pod warunkiem oczywiście, że prawdą jest to, co piszesz.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Dziwne że ty ze swoimi przygodami sie do sądu nie wybrałeś
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał burak1000 Zobacz post
    Następnym razem zadzwoń do domu samotnej matki. Ponoć nawet sami przyjadą. Tam potrzebują.
    Jezyk jest domem bycia M.H.

Uprawnienia