Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Sok z aloesu

Sok z aloesu

Słyszy się i czyta dużo na temat aloesu i jego właściwości. Aloes jest ogólnie zachwalany,ma mnóstwo witamin i minerałów,pomaga w oczyszczaniu organizmu itp itd. Zastanawiam się czy nie zacząć pić soku z aloesu i tu pytanie do Was,czy ktoś z Was pił lub pije taki sok a jeśli tak to jaki polecacie,na rynku jest ich trochę dostępnych (między innymi z miąższem,bez miąższu) no i oczywiście w różnych opcjach cenowych,nie wiem na jaki się zdecydować i który jest lepszy/zdrowszy. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami

Kumpel chlał to na umór taki z Żabki ale czy mu w czymś pomagał tego nie wiem. Co do witamin i minerałów to polecam dużo wody ale wysoko zmineralizowanej, np. powyżej 1500mg/l, przykładowo Muszyna Cechini. Żaden Żywiec Zdrój czy Kończanka bo to są straszne siuśki, prawie woda destylowana jeśli chodzi o zawartość minerałów. Staram się wypić dziennie 1,5 litra wody i muszę przyznać, że kiedy faktycznie piję to czuję się ogólnie lepiej ale w jakim sensie tego nie potrafię sprecyzować
    He who faces himself, finds himself.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Tu może coś znajdziesz dla siebie, http://arturtopolski.pl/sok-aloesowe-szkodliwosc-aloes/ ja teraz bym zaproponował wodę z brzozy.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja myślałam żeby ten sok z aloesu kupować raczej w aptece albo w sklepach zielarskich. O wodzie z brzozy muszę jeszcze poczytać

Głównie wieś
    Wpisów
    130
    Ja ostatnio piję wodę kokosową
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Ja zaczołem pić wodę kolońską,tyż dobra.

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Kumpel chlał to na umór taki z Żabki ale czy mu w czymś pomagał tego nie wiem. Co do witamin i minerałów to polecam dużo wody ale wysoko zmineralizowanej, np. powyżej 1500mg/l, przykładowo Muszyna Cechini. Żaden Żywiec Zdrój czy Kończanka bo to są straszne siuśki, prawie woda destylowana jeśli chodzi o zawartość minerałów. Staram się wypić dziennie 1,5 litra wody i muszę przyznać, że kiedy faktycznie piję to czuję się ogólnie lepiej ale w jakim sensie tego nie potrafię sprecyzować
    Pewnie lekko podnosi ci się ciśnienie.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał gabi_m1 Zobacz post
    Słyszy się i czyta dużo na temat aloesu i jego właściwości. Aloes jest ogólnie zachwalany,ma mnóstwo witamin i minerałów,pomaga w oczyszczaniu organizmu itp itd. Zastanawiam się czy nie zacząć pić soku z aloesu i tu pytanie do Was,czy ktoś z Was pił lub pije taki sok a jeśli tak to jaki polecacie,na rynku jest ich trochę dostępnych (między innymi z miąższem,bez miąższu) no i oczywiście w różnych opcjach cenowych,nie wiem na jaki się zdecydować i który jest lepszy/zdrowszy. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami
    Nie znam się na tym, ale przede wszystkim poczytałabym etykiety, czy nie ma jakichś niepotrzebnych dodatków.

- - - Dopisano - - -

Poza tym to ni ma naszo roślina, kokos też. Lepij pić kiszonki.
    Po drugiej stronie powiek
    ciemno

A piękno

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał gabi_m1 Zobacz post
    Słyszy się i czyta dużo na temat aloesu i jego właściwości. Aloes jest ogólnie zachwalany,ma mnóstwo witamin i minerałów,pomaga w oczyszczaniu organizmu itp itd...... Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami

Ja o aloesie, ale używanym w innym celu. Wyjeżdżając na południe europy -albo dalej- można spotkać aloes nie tylko na klombach czy ogrodach hotelowych. Wszędzie go jest pełno. Ja używam go do opalania. Rozcinam liść (wzdłuż) i smaruję miąższem skórę. Jeśli kogoś słoneczko za bardzo przypali należy natychmiast go użyć. Przynosi ulgę i nie schodzi skóra. Opalenizna jest też inna.....bardziej złocista. Wielokrotnie sprawdzone.......polecam.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Opalenizna jest też inna.....bardziej złocista. Wielokrotnie sprawdzone.......polecam.
    A na to też oliwa z oliwek

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    Pewnie lekko podnosi ci się ciśnienie.
    Jako to?
    He who faces himself, finds himself.

Głównie wieś
    Wpisów
    130
    Cytat Napisał łopica Zobacz post

Poza tym to ni ma naszo roślina
    Jako ni
    Dyć mi aloes na parapecie rośnie
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Uprawnienia