Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Cesarskie ciecie z wyboru - Cieszyn

Cesarskie ciecie z wyboru - Cieszyn

Witam,
    otoz pierwszy moj porod zakonczyl sie cesarskim cieciem. Rodzac drugie dziecko mozna nie wyrazic zgody na porod silami natury. Czy jest ktos na forum, kto szedl do szpitala ze skierowaniem na cesarskie ciecie wlasnie z powodu braku zgody? Jak w cieszynskim szpitalu reaguja na takie skierowanie?

Ja dwukrotnie rodziłam w Bielsku , nie poprzez cesarkę . Nie znam szpitala cieszyńskiego .

- - - Dopisano - - -

Mało kobiet się tu udziela,trudniej też o wymianę doświadczeń .

Jeżeli pierwszy poród zakończył się cc to masz prawo wyboru jeśli chodzi o drugi poród i w cieszyńskim szpitalu to prawo jest respektowane,ale jak sama napisałaś lepiej mieć skierowanie

rodzilam w 2014. na sali przedporodowej leżałam z dziewczyną po 1 cesacre. pytali ją, czy chce rodzic naturalnie czy znów byc cięta. w cieszynie oczywiscie

Jak sie da naturalnie to lepiej naturalnie, po co niepotrzebnie dać się kroić
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Jak sie da naturalnie to lepiej naturalnie, po co niepotrzebnie dać się kroić
    Czasem kobiety decydują się na ponowne cc ze strachu przed sn szczególnie jeśli poprzedni poród był z problemami. Mam znajomą której pierwszy poród zakończył się cc bo wody odeszły,akcja nie postępowała (nie było bóli i rozwarcia) a tętno dziecka zaczynało zanikać,na drugie cc zdecydowała się ze strachu o swoje dziecko,że będzie tak samo jak przy pierwszym a przy trzecim dziecku cc była już nieunikniona.

Cytat Napisał Sjokolade Zobacz post
    rodzilam w 2014. na sali przedporodowej leżałam z dziewczyną po 1 cesacre. pytali ją, czy chce rodzic naturalnie czy znów byc cięta. w cieszynie oczywiscie
    Na pewno respektują to prawo? Jestem w ciąży po cesarce... I chciałabym znów mieć cc. Ale obawiam się rodzić w Cieszynie...

Gdy słyszę cesarskie cięcie na żadanie to mnie krew zalewa. Wiesz jakie są wskazania do cesarki? http://dumnamama.pl/wskazania-do-cesarskiego-ciecia/ Wiesz że naturalny poród jest lepszy dla Twojego dziecka?
    Ostatnio edytowane przez saturnin ; 20-04-2016 o 16:32

Tak,ale niekiedy są okoliczności w których lekarze decydują o cięciu,dla dobra dziecka i matki jest ono wykonywane

Uprawnienia