Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: wyjazd nad Bałtyk

wyjazd nad Bałtyk

witam planuję wyjazd z mężem i dzieciakami w połowie lipca nad morze ,chciałabym blisko morza w najlepiej w małym domku/kampingu .2 problem dojazd samochodem -dużo nerwów ,może ktoś ma pomysł ja to najlepiej zorganizować,lub dobre namiary sprawdzone domki z dobrym dojazdem,albo firmę która organizuje takie wyjazdy.
    Pozdrawiam

polecam Gdańsk Jelitkowo i dwór Prawdzica http://www.prawdzic.com.pl/cennik/
    fajny hotel (z basenem w razie deszczu) przy plaży (100m) , w hotelu bezpłatne leżaki, parawany, bezpłatna wypożyczalnia rowerów, fajne śniadania i miła obsługa, no i dojazd z Cieszyna super. Śledź ich ofert na groupon lub taveligo - w zeszłym roku zarezerwowałam tak pobyt na 5 dni dla 3 osób w niezłej cenie

Myśmy byli w Pobierowie,ale to były pokoje gościnne "Dom pod gruszką". Wyżywienie we własnym zakresie. Co do podróży to my jeździmy nocą,dzieciaki większość trasy przesypiają i jest spokój,nie ma upałów a i ruch na drodze mniejszy niż w dzień. W tym roku chyba pojedziemy pod namiot nad morze,jeszcze nie ustaliliśmy

W stegnie w ibisie są fajne domki i nie biorą opłaty za auto
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Witam,
    ja byłem ubiegłego lata z żoną i dwoma maluchami w Dziwnówku pod adresem:
    http://www.ow-polaris.pl/index.php?a...site=site&id=6
    Zależało mi na bliskości morza (100m) ze względu na noszenie ekwipunku typu leżaki, namiot dla dziecka, wózek ,itp. Jedliśmy w pobliskiej stołówce , jedzenie super.
    Jeśli potrzeba służę informacjami.
    Jedyne co to niestety trzeba się wstrzelić z pogodą, bo z maluchami w deszczu nad morzem za bardzo nie ma co robić, za małe na zwiedzanie...
    Pozdrawiam

Uprawnienia