Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Sukces apteki

Sukces apteki

Apteka na Banotówce uzyskała laur Anioła Farmacji- trudny do zdobycia bo oprócz głosów klientów trzeba przekonać do siebie przedstawicieli komisji konkursowej - a nie jest to prosta sprawą. W końcu udało się .Pierwsza cieszyńska apteka uzyskała ten laur.
    Okazuje sie , że Cieszyn to nie tylko targ ale także sukcesy w skali krajowej . Oby tak dalej i więcej innych sukcesów
    Gratuluję aptece sukcesu.

często u nich kupuję ... jest ok ... miłe panie zawsze chętnie doradzą ... GRATULACJE

Nie widziałem jeszcze niemiłych aptekarzy, w sumie co sie mają nerwować, praca lekka dobrze płatna a ludzie i tak grzecznie w kolejce muszą poczekać
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

A sama praca to odpowiedzialność . Muszą posiąść odpowienia wiedzę , znajomość języków obcych w tym łacina ,
    no nie podwórkowa czy jezyk migowy . Słyszałem takie powiedzenie " aptekarz to też lekarz " nie do konca tak jest , ale też nie duża to rożnica .

Kwantek różnica jest jednak ogromna (przynajmniej w założeniu) ale niemniej coś w tym jest.
    He who faces himself, finds himself.

Cytat Napisał kwantan Zobacz post
    A sama praca to odpowiedzialność . Muszą posiąść odpowienia wiedzę , znajomość języków obcych w tym łacina ,
    no nie podwórkowa czy jezyk migowy . Słyszałem takie powiedzenie " aptekarz to też lekarz " nie do konca tak jest , ale też nie duża to rożnica .
    Właśnie,
    przeszedłem to na własnej skórze, gdy byłem zmuszony skorzystać z apteki na Węgrzech. A wiadomo Polak i Węgier dwa bratanki i rozumieją się wyśmienicie, więc jakby nie nazwy łacińskie to bym leżał

No nie powiem, wiedzę muszą mieć, temu byle kto w aptece też nie pracuje

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Kwantek różnica jest jednak ogromna (przynajmniej w założeniu) ale niemniej coś w tym jest.
    O taak jest to różnica , lekarz medycyny to nie to samo co mgr czy technik farmacjii .

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał jorg1975 Zobacz post
    Właśnie,
    przeszedłem to na własnej skórze, gdy byłem zmuszony skorzystać z apteki na Węgrzech. A wiadomo Polak i Węgier dwa bratanki i rozumieją się wyśmienicie, więc jakby nie nazwy łacińskie to bym leżał
    To miałeś dość nie komfortową sytuację , jezyk Węgrów jest taki jakiś , bynajmniej dla mnie kompletnie nie zrozumiały .
    No właśnie Łacina jest tu bardzo przydatna

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    No nie powiem, wiedzę muszą mieć, temu byle kto w aptece też nie pracuje
    I dla tego też nieh kazdy robio to co lubi i potrafi najbardziej . Górnik niech będzie gornikiem , elektryk niech robi to co potrafi , spawacz niech zajmuje sie spawaniem itd. Wszyscy w jakiś sposób jesteśmy przygotowani do wykonywania zawodu , w bardziej lub mniejszym stopniu , zgodnie z naszymi aspiracjami

a ja widziałam, obsługa w aptece koło Kauflandu (24h) jest MASAKRYCZNA

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Nie widziałem jeszcze niemiłych aptekarzy, w sumie co sie mają nerwować, praca lekka dobrze płatna a ludzie i tak grzecznie w kolejce muszą poczekać

Cytat Napisał Natalia3127 Zobacz post
    a ja widziałam, obsługa w aptece koło Kauflandu (24h) jest MASAKRYCZNA
    To do takich miejsc sie nie wraca

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia