Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: chwilówka na raty?

chwilówka na raty?

Jest jakaś możliwość dogadania się z chwilówkami (konkretnie Wonga) o spłatę zobowiązań na raty ? mieliście już takie doświadczenia ? Nigdy nie byłem w takiej sytuacji po prostu nie miałem skąd wziąć pieniędzy i to była moja ostatnia deska ratunku a teraz mogą być z tego problemy proszę pomóżcie

Witam! Willem, pożyczkę można spłacać etapami. Należy jednak pamiętać, że najważniejsze jest, aby spłata całości kwoty pożyczki nastąpiła najpóźniej w ustalonym dniu Terminu Spłaty, ponieważ zgodnie ze zmianami, które weszły w życie 26 lutego bieżącego roku, w wonga.com nie ma możliwości jego przedłużenia. W przypadku problemu ze spłatą pożyczki zawsze warto skontaktować się z naszymi konsultantami – wówczas wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie, które pozwoli na spłatę zobowiązania.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.
    Pozdrawiam
    Tomasz |

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 08-03-2016 o 12:34 Powód: linki, informacje komercyjne

czeluściach foruma
    A najlepiej omijać takich "dziadów" szerokim łukiem.... Lepiej babcię, ciocię i wujka poprosić o pomoc.

Głównie wieś
    Wpisów
    128
    A jo móm dziwne wrażyni, że tyn ekspert se sóm ze sobóm poopowiadoł
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

czeluściach foruma
    Na stówę, arnika, na stówę... Pewnie to je jakisi lichwiarstwo i dziadostwo.... Omijać, omijać pieróństwo.

Uprawnienia