Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Blokowanie komentarzy

Blokowanie komentarzy

Witam, Mam pytanie: Dlaczego OX, Beskidzka24 a nawet GazetaCodzienna blokują i cenzurują komentarze dotyczące Pani vice-burmistrz Skoczowa i księdza proboszcza? Czy może tutaj, na forum też nam nie wolno nic na ten temat pisać? Plotki niosą się po powiecie, a to dlatego, ze władza nabrała wody w usta i każdy musi sie domyślać o co chodzi. Każdy kto cokolwiek wie na ten temat zostaje zbanowany. Ciekawe...

Kajów koło Gdziejowa
    Tu jest tak samo , zauważyłem że na stronie głównej komentarze pod artykułem Skoczów: Wiceburmistrz odwołana! zostały wyłączone, jednakże 12 zostało napisane . Wczoraj CBA wkroczyło do UM w Bielsku a dzisiaj pozbywają się w Skoczowie Pani wiceburmistrz, daje troche do myślenia, czyżby strach w oczy zajrzał ?

Jeżeli chodzi o wielebność to jest tak, przykład - gdybyś Ty była właścicielem jakiegoś portalu i od rana do wieczora siedziała nazwijmy to "gdzieś tam" to też byś usuwała niewygodne Ci komentarze na temat "gdzieś tam" .
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 17-02-2016 o 20:01
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Pis rządzi to cenzurują co niewygodne
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    Problem w tym że już wcześniej cenzurowali

No tak. Niewygodne komentarze bolą. Nie ma większej obłudy niż na ox. Admini nie mieli nadgodzin więc woleli na wieczór zablokować dodawanie komentarzy

Co się dziwić, moje komentarze namiętnie blokuje onet, co na niemców napiszę że sie nie wpierdzielać do naszej demokracji i polityki to nie puszczają

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    Onet też , toś mnie zaskoczył, wiem że TVN24 nie publikuje absolutnie nic, chyba że napiszesz "kocham rydzyki" , niemieckie strony takie jak www.bild.de też, admini czytają każdy komenterz przed opublikowaniem i wszystko blokują, głos ludu nie może ujrzeć światła dziennego a zwłaszcza krytyka Angeli.

No i z onetem jest to samo

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    A widzisz, swojej opini nie możesz wyrazić i jeszcze czipa za skóre dostaniesz . Godajóm że ludzie we wojne w obozach numerami byli a teraz przy urodzeniu (od 1979 roku) pesel przydzielają ale to podobno nie jest numer identyfikacyjny tylko pesel.
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 17-02-2016 o 21:22

Pesel nie byłby do niczego w zasadzie potrzebny...gdyby nie podatki

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia