Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Praca w Lidlu w Cieszynie

Praca w Lidlu w Cieszynie

Jak w temacie Proszę o informację na temat pracy w Lidlu w Cieszynie. Najlepiej osoby które tam pracowały może się wypowiedzą odnośnie godzin pracy, wynagrodzenia, umowy, atmosfery w pracy itd

Kajów koło Gdziejowa
    Zapytaj może na jakimś ogólnopolskim forum, chyba w każdym Lidlu jest tak samo
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

No właśnie czytałam ogólne opinie i są różne. Niestety dużo jest złych. Ale wiem, że dużo zależy od całej ekipy, kierowników no i samego pracownika. Więc chciałam się dowiedzieć jak to jest w Cieszynie

Często idzie zauważyć jak jest jako klient, np. w skoczowie 3 osoby na zmianie, także tyrka musi być niezła
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    tyrka musi być niezła
    Djeduszka Stalin skazał "ty nie rabotajesz ty nie kuszajesz" , tyrka może być , ale kasa musi się zgadzać no i fajna atmosfera w pracy, bez tego ani rusz.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Djeduszka Stalin skazał "ty nie rabotajesz ty nie kuszajesz" , tyrka może być , ale kasa musi się zgadzać no i fajna atmosfera w pracy, bez tego ani rusz.
    No nie wiem czy jest tam fajna atmosfera, znajoma sie zwolniła bo lepsze warunki pracy zaoferowała jej biedronka, ale cały czas mam na myśli skoczów

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    No nie wiem czy jest tam fajna atmosfera, znajoma sie zwolniła bo lepsze warunki pracy zaoferowała jej biedronka, ale cały czas mam na myśli skoczów
    że tak zapytam, co ma atmosfera do lepszych warunków pracy zaoferowanych przez innego pracodawcę?

Cytat Napisał sugi Zobacz post
    że tak zapytam, co ma atmosfera do lepszych warunków pracy zaoferowanych przez innego pracodawcę?
    No właśnie ma, jak sie pracuje we 3 na zmianie w tym kierownik zmiany no to można zapomnieć o miłej atmosferze pracy, kierownik na zapleczuvjedna na kasie druga towar wykłada, na kasie kolejka, pani dzwoni żeby przyjśćna drugą kase, koleżanki nie widać i stetryczali klienci wyżywają swoje frustracje na bidulce

Jean-Paul Sartre

Odpowiedź pracowników oxa na każdy temat. Na wszystkim się znacie. Tylko serwis jakiś starodawny. Może coś responsywnego byście zrobili a nie głupoty wypasywali.

My wypasywali kozy ale katarek przeszedł i pozdychały.
    He who faces himself, finds himself.

Uprawnienia