Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Zaostrzenie prawa aborcyjnego w Polsce - jesteś za czy przeciw?

Zaostrzenie prawa aborcyjnego w Polsce - jesteś za czy przeciw?

Jesteście za zaostrzeniem prawa aborcyjnego czy przeciw?

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,147963,1...-ze-teraz.html
    ''Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starci​u z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie'' George G. Vest

Głównie wieś
    Wpisów
    128
    Jestem przeciw.
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Jestem za zaostrzeniem i mam nadzieję, że tak się stanie.

Kajów koło Gdziejowa
    Jestem za zaostrzeniem

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

patrząc na kempe,pawłowicz itp.jestem za.

Zdecydowanie za!
    • "Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? " Albert Einstein
    • "Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest, pozostanie samotny nie dlatego, że lubi,ale dlatego, że próbował stać się częścią świata, ale nie mógł, bo doznawał ciągłych rozczarowań ze strony ludzi." Jodi Picoult
    • "Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty." Stephen King

Obawiam się że to i tak nic nie da,bo kto będzie chciał to i tak usunie.

Cytat Napisał gabi_m1 Zobacz post
    Obawiam się że to i tak nic nie da,bo kto będzie chciał to i tak usunie.
    Pewnie że tak, dla chcącego nic trudnego. Swoją drogą żeby nie doszło do tego że będzie zagrożone życie płodu i matki i w efekcie ojciec poniesie podwójną stratę.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Co z ciężko uszkodzonymi płodami? kto się zaopiekuje takimi dziećmi po porodzie? państwo? Matka przez rok macierzyńskiego,a potem

A co jak dziecko urodzi się zdrowe i potem zachoruje?! Też się zabija?! Chociaż dziś jest tak upadły świat, że pewno tak...tylko piękni i zdrowi mają siłę przebicia. Chorzy i kalecy, brzydcy i upośledzeni to ta gorsza rasa, prawda?!

Wiem, głową muru nie przebiję, świata nie zmienię, ale tak bardzo mi żal, że tylko liczy się dzisiaj kasa, ładna buzia, dobre kształty, pozycja z dobrą lokatą. Dla całej reszty ułomnych nie ma miejsca.

Czy Wy nie widzicie w brzuchach matek dzieci, ludzi, człowieka?! Zlepek komórek i płód, które nic nie są warte?!
    • "Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? " Albert Einstein
    • "Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest, pozostanie samotny nie dlatego, że lubi,ale dlatego, że próbował stać się częścią świata, ale nie mógł, bo doznawał ciągłych rozczarowań ze strony ludzi." Jodi Picoult
    • "Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty." Stephen King

Uprawnienia