Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Mama dwóch synów .

Mama dwóch synów .

Macie taki układ w swoich rodzinach, dwuch synów i mąż ?
    Zawsze byłam nastawiona na to ze będę mieć córeczkę a urodziłam raz po raz dwóch synów . Instynktownie wiedziałabym jak wychowywać dziewczynkę,wzorując sie na tym jak sama byłam mała , prościej by mi było oceniać sytuacje rozwoju na etapach od noworodka do 12 latki.

Radzicie sobie mamusie w takim męskim gronie?
    Ostatnio edytowane przez jagoda-79 ; 01-02-2016 o 09:15

Też tak mam między synami 2 lata różnicy

@jagoda - pierwszych kilku lat nie możesz pamiętać. Dziecko w najmłodszych latach nie ma jakichś wygórowanych wymagań co do płci. Ważne żeby dziewczynkom wycierać w kierunku "od siusiu do pupy"- nie przenosić zarazków i innego pieroństwa na ten organ. Reszta to to samo.

Mam dwóch synów i dwie córki Najstarszy i najmłodszy to chłopaki wychowanie syna niewiele się różni od wychowywania córki,wszystko robisz instynktownie i grunt by nie popadać w absurdy i jakieś stare poglądy typu "chłopaki nie płaczą" itp dasz radę przecież jesteś mamą

Moi chłopcy mają 10 i 12 lat . Oni mają taki swój chłopięcy świat,zakochują się mają swoje skryte miłości,mnie jako matce trudno jest tak pewne fakty zaakceptować choć wiem że tak być musi Gdybym miała córeczkę miała bym przyjaciółkę w domu . A tak mam trzech facetów.

Ale z chłopakami też można się przyjaźnić mój starszy syn ma 16 lat,też ma swój "męski" świat,ale od zawsze mamy świetny kontakt i się fajnie dogadujemy czasami mam wrażenie że nim mam lepszy kontakt niż z córkami które są w podobnym wieku do Twoich synów

Zgadza się Gabi,przyjaźnię się z chłopakami.W wieku pod czterdziestkę,leciutko za późno na maleństwo płci żeńskiej :-)

Mam także dwóch synów ,różnica wieku między nimi to rok i cztery dni i chodząc z drugim w ciąży(nieplanowanej prawdę mówiąc nie wyobrażałam sobie ,że mogłaby być dziewczynka.Dałam radę tym bardziej że mieli 10 i11 lat gdy zmarł im tata

Uprawnienia