Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Tłusty Czwartek

Tłusty Czwartek

Witam,
    Tłusty Czwartek już za drzwiami. W których ciastkarniach lub piekarniach polecacie zakupić wyśmienite pączki? Za przemysłowo produkowane, rozmrażane w markecie Lidl lub Biedronka dziękuje.

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Melba Piotrków Tryb. Plecak��
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

Najlepsze swojeW Cieszynie?Niestety Żadnejpiekarni nie mogę polecić.U siebie "robimy swoją produkcję"pączków,faworków,gofrów itp.Mniam

Głównie wieś
    Wpisów
    129
    W zeszłym roku kupiłam w piekarni Betlejem i były przepyszne. W tym roku też planuję
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Kajów koło Gdziejowa
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Najlepsze są domowe - wówczas nie mają posmaku frytury, której używa się do przemysłowego smażenia. Ja stosuję takie proporcje: 1 szklanka (250 ml) mleka
    50 g świeżych drożdży
    3 łyżki cukru
    500 g mąki pszennej
    szczypta soli
    1 łyżka cukru wanilinowego
    1 jajko
    4 żółtka
    4 łyżki stołowe masła, roztopionego i ostudzonego
    2 łyżki spirytusu
    Ciasto musi rosnąć przez półtorej godziny, po uformowaniu pączków jeszcze 40 minut - ale naprawdę warto!

szwagierka robi we wiślance, zawsze ma pączki niesamowite, zawsze mam od niej także nie wiem jakie idą na sklep, te co ona ma są przepyszne
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

He who faces himself, finds himself.

Jeszcze mi dwa pączki zostały, jest ktoś chętny?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    Jo Ci sam dziynkuja. Jo móm wiynkszy problym, zjodłech 4 kreple i żeby spolić ty kalorie miołech 24 godz. leżeć przed tv na tapczanie i nie wydzierżołech i poszłech do łóżka spać.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia