Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Temat: starocieszyniok się żegna! z niesktywaną radością

Cieszyn
    Wpisów
    6

starocieszyniok się żegna! z niesktywaną radością

Starocieszyniok żegna się z wami. Z tą bandą maminsynkow, robili, sfrustrowanych bab co im fagasy na piwo I dupy chodzą (i słusznie), gimbusow, frajerów, debili, tempaków wszelkiej maści tfu! To jest właśnie ten gorszy sort!
    To miabyc portal śląska cieszyńskiego, a żaden pożądany slązok ani tu nie zaglądnął.
    I słusznie! Otaczającą rzeczywistość jest tak fascynującą, o lektórze to juz nawet nie wpominam... Można spełniać własne zainteresowania , pasje; karierę można nawet robić jak ktoś ma ambicje. A tu? Taplanie się ciasnoumyslowym łajnie! Po co? Po co ja się pytam? Strata czasu, życie ucieka przez palce... Brrr Fuj!

Obym nigdy już nie dał się wciągnąć ataki szatański projekt!

Proszę o usuniecie konta !

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Miej się dobrze.
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

Głównie wieś
    Wpisów
    129
    W imieniu gorszego sortu żegnam Cię z wielką radością!
    Żegnaj BURAKU!
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Proszę o usuniecie konta !

Szkoda , odchodzi jeden z niewielu odważnych co się nie bał napisać prawdy a jego posty wnosiły dużo do tematu i fajnie się je czytało.

Szkoda, żegnaj bracie!
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    No cóż, nie dziwi mnie takie pożegnanie. Ja chyba jako jedyny na tym forum od początku twierdziłem, że starocieszyniok to zwykły cham i prostak. Nie myliłem się, tak samo jak w przypadku warzónki.

- - - Dopisano - - -

Dodam jeszcze, iż warto zwrócić uwagę, że dziwnym trafem pod każdym tego typu postem zarówno jednego, jak i drugiego gościa niemal natychmiast z tonem znawcy tego forum podpisują się osoby takie jak CosaNostra, której aktywność na forum to 9 postów napisanych przez trzy lata! Daje to obraz, kto tak naprawdę rozpieprzył forum.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 31-01-2016 o 11:32
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    , szkoda, miyj sie dobrze kumpel.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    No cóż, nie dziwi mnie takie pożegnanie. Ja chyba jako jedyny na tym forum od początku twierdziłem, że starocieszyniok to zwykły cham i prostak. Nie myliłem się, tak samo jak w przypadku warzónki.
    Ciebie nikt nie przebije
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post

- - - Dopisano - - -

Dodam jeszcze, iż warto zwrócić uwagę, że dziwnym trafem pod każdym tego typu postem zarówno jednego, jak i drugiego gościa niemal natychmiast z tonem znawcy tego forum podpisują się osoby takie jak CosaNostra, której aktywność na forum to 9 postów napisanych przez trzy lata! Daje to obraz, kto tak naprawdę rozpieprzył forum.
    I pisze to koleś z setnym już chyba kontem (na którym notabene już zdążył zgromadzić 5 ostrzeżeń). Twoje ostatnie wpisy były nawet niezłe; widocznie dojrzewasz - w końcu... Wszystko fajnie, ale jak ktoś się dupkiem urodził, jak dupek został wychowany i dupkiem pozostaje, nie widząc w tym niczego niestosownego, to nic ci nie pomoże. Możesz zrobić nawet doktorat. Będziesz wtedy dupkiem z doktoratem.

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    A czy kot może być profesorem?
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

No ale kogo?

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał sympatyczny Zobacz post
    A czy kot może być profesorem?
    Ty to dawno profesorem niezwyczajnym od spraw nadzwyczajnych zostałeś.
    Staraj się uczynić swój udział w komunikacji prawdziwym.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia