Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Temat: starocieszyniok się żegna! z niesktywaną radością

Cieszyn

starocieszyniok się żegna! z niesktywaną radością

Starocieszyniok żegna się z wami. Z tą bandą maminsynkow, robili, sfrustrowanych bab co im fagasy na piwo I dupy chodzą (i słusznie), gimbusow, frajerów, debili, tempaków wszelkiej maści tfu! To jest właśnie ten gorszy sort!
    To miabyc portal śląska cieszyńskiego, a żaden pożądany slązok ani tu nie zaglądnął.
    I słusznie! Otaczającą rzeczywistość jest tak fascynującą, o lektórze to juz nawet nie wpominam... Można spełniać własne zainteresowania , pasje; karierę można nawet robić jak ktoś ma ambicje. A tu? Taplanie się ciasnoumyslowym łajnie! Po co? Po co ja się pytam? Strata czasu, życie ucieka przez palce... Brrr Fuj!

Obym nigdy już nie dał się wciągnąć ataki szatański projekt!

Proszę o usuniecie konta !

Miej się dobrze.
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

Głównie wieś
    W imieniu gorszego sortu żegnam Cię z wielką radością!
    Żegnaj BURAKU!
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Proszę o usuniecie konta !

Szkoda , odchodzi jeden z niewielu odważnych co się nie bał napisać prawdy a jego posty wnosiły dużo do tematu i fajnie się je czytało.

Szkoda, żegnaj bracie!
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

No cóż, nie dziwi mnie takie pożegnanie. Ja chyba jako jedyny na tym forum od początku twierdziłem, że starocieszyniok to zwykły cham i prostak. Nie myliłem się, tak samo jak w przypadku warzónki.

- - - Dopisano - - -

Dodam jeszcze, iż warto zwrócić uwagę, że dziwnym trafem pod każdym tego typu postem zarówno jednego, jak i drugiego gościa niemal natychmiast z tonem znawcy tego forum podpisują się osoby takie jak CosaNostra, której aktywność na forum to 9 postów napisanych przez trzy lata! Daje to obraz, kto tak naprawdę rozpieprzył forum.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 31-01-2016 o 12:32
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    , szkoda, miyj sie dobrze kumpel.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    No cóż, nie dziwi mnie takie pożegnanie. Ja chyba jako jedyny na tym forum od początku twierdziłem, że starocieszyniok to zwykły cham i prostak. Nie myliłem się, tak samo jak w przypadku warzónki.
    Ciebie nikt nie przebije
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cieszyn
    Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post

- - - Dopisano - - -

Dodam jeszcze, iż warto zwrócić uwagę, że dziwnym trafem pod każdym tego typu postem zarówno jednego, jak i drugiego gościa niemal natychmiast z tonem znawcy tego forum podpisują się osoby takie jak CosaNostra, której aktywność na forum to 9 postów napisanych przez trzy lata! Daje to obraz, kto tak naprawdę rozpieprzył forum.
    I pisze to koleś z setnym już chyba kontem (na którym notabene już zdążył zgromadzić 5 ostrzeżeń). Twoje ostatnie wpisy były nawet niezłe; widocznie dojrzewasz - w końcu... Wszystko fajnie, ale jak ktoś się dupkiem urodził, jak dupek został wychowany i dupkiem pozostaje, nie widząc w tym niczego niestosownego, to nic ci nie pomoże. Możesz zrobić nawet doktorat. Będziesz wtedy dupkiem z doktoratem.

A czy kot może być profesorem?
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

No ale kogo?

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał sympatyczny Zobacz post
    A czy kot może być profesorem?
    Ty to dawno profesorem niezwyczajnym od spraw nadzwyczajnych zostałeś.
    Jeden cieszy się, jeśli wydaje się czymś więcej niż jest, drugi natomiast, gdy jest czymś więcej, niż się wydaje...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia