Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Którą porodówkę wybrać?

Którą porodówkę wybrać?

Na pewno zaglądają tu też młode mamy. Przyszedł już najwyższy czas, żebym zastanowiła się nad miejscem rodzenia. Jeśli ktoś ma czas, żeby coś skrobnąć tutaj, to proszę o o opinie porodówek z naszego rejonu. Biorę pod uwagę: Bielsko, Cieszyn, Pszczyna, Żory. Z góry dziękuję za pomoc, bo nie mam za bardzo kogo spytać.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cieszyna nie polecam z zasady żadnego oddzialu. Acz panie, które tam rodziły,są zadowolone. Ja bym się jednak dla pewności przejechał do Jastrzębia.

Pozdro

Prawie szesnaście lat temu rodziłam w Jastrzębiu i wtedy bym nie polecała,jak tam jest teraz to nie wiem,choć kuzynka męża tam rodziła 3 lata temu i ma neutralne zdanie. W Cieszynie rodziłam troje dzieci i nie pojechałabym do innego szpitala. Pszczyny to nie polecają ani z katarem. Bielsko swego czasu też nie miało zbyt dobrej opinii. Co do Żor to w ostatnim czasie sporo kobiet z otoczenia tam rodziło i raczej nie narzekają. A reasumując to na każdą porodówkę najlepiej jechać z rozpoczętą akcją porodową,bo leżenie na przedporodowej (w którymkolwiek z tych szpitali) nie należy do przyjemności

Co do opinii starocieszynioka to ostatnio BARDZO często słyszałam jak ludzie spoza naszego powiatu polecają szpital w Cieszynie mimo że w swojej okolicy mają szpital "ponoć na wysokim poziomie".

Ja będe rodzić w bielsku z prostego względu, jak rodzisz w cieszynie i coś jest nie tak to i tak przewożą do bielska no i wiadomo że Bielsko jako byłe miasto wojewódzkie ma lepiej wyposażony szpital...ja będe rodzić w wojewódzkim
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cieszyn to rzeźnia.
    No, chyba że faktycznie jedziesz z akcją porodową.

Niestety porównania nie mam do innych miejsc.
    Staraj się uczynić swój udział w komunikacji prawdziwym.

czeluściach foruma
    Ja na Cieszyn nie narzekam i w sumie nie pojechałabym nigdzie indziej, ale też nie mam porównania do innych placówek. Też chyba zależy na kogo się trafi (są ludzie i ludziska + może się zdarzyć zły dzień) oraz faktycznie jechać tylko za akcją już.... Powodzenia

Cieszyn jest ok, rodziłam sn i cc i było w porządku

Uprawnienia