Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: chusty do noszenia dzieci

chusty do noszenia dzieci

Gdzie w naszym rejonie można kupić chusty do noszeia maluszków?

czeluściach foruma
    Mi mój sprawił chustę kupując przez internet, ale u nas to myślę, że możesz się skontaktować z p.Marzeną z Klubu Kangura
    http://mamenababy.blogspot.com/

- - - Dopisano - - -

Hmm, choć wydaje mi się, że jakoś ucichło z tym Klubem....ale spróbuj się skontaktować.
    A jeśli chodzi o sklep to może gdzieś w Bielsku?

Cytat Napisał zzzuzka Zobacz post
    Zapraszamy w piątek do Bawialni!
    Hotel Mercury godzina 16.

Pierwszy chustomeet cieszyński - mamy pewnie doradzą a i można od razu czegoś się nauczyć

a sądzę, że chustę najlepiej kupić używaną. bo będzie złamana, wygodna, nie będzie wymagała pierdyliarda prań, gniecenia, wiązania w supły i co sie tam jeszcze robi z chustą, by była zdatna do użytku i wygodnego wiązania

czeluściach foruma
    Ja miałam taką jakąś mięciutką....

A ja myślałam, że ona od razu już jest zdatna do użytku Póki co nie używałam ale może kiedyś jeszcze sprawdzę ten gadżet

Cytat Napisał askli Zobacz post
    Zapraszamy w piątek do Bawialni!
    Hotel Mercury godzina 16.

Pierwszy chustomeet cieszyński - mamy pewnie doradzą a i można od razu czegoś się nauczyć
    Polecam: MaMotam. Doradca Noszenia Magdalena Chybiorz tel 739 298 886 - laska zna sie na rzeczy, była u nas w domu na konsultacjach i nawet mnie przekonała do noszenia dzidziusia w chuście, a byłem raczej sceptyczny gdyż wydawało mi się że to ino dla kobiet

Cytat Napisał zzzuzka Zobacz post
    Chustę najlepiej kupić na internecie, mało jest sklepów stacjonarnych. Możesz się zaopatrzyć w używaną, ale nie musisz. Nie trzeba każdej nowej chusty długo łamać, a ceny używanych nie są znowu takie małe. Dobre i miękkie chusty ma polska firma little frog, bardzo nadają się dla początkujących w chustowaniu. Jestem doradcą noszenia dzieci w chustach mogę pomóc Co wybrać chustę i nauczyć Cię prawidłowo motac dziecko, bo bardzo łatwo można zrobić mu krzywdę. ZnajdZiesz mnie na fb: MaMotam Doradca Noszenia Magdalena Chybiorz

Dziecku nie stanie sie krzywda, wystarczy popatrzeć na położne ciach ciach dziecko w rękach bez rozczulania się i bez stresu że to jajko one mają większe doświadczenie niż większośc mam

- - - Dopisano - - -

Dziecku nie stanie sie krzywda, wystarczy popatrzeć na położne ciach ciach dziecko w rękach bez rozczulania się i bez stresu że to jajko one mają większe doświadczenie niż większośc mam
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

czeluściach foruma
    Tatuś już?

Uprawnienia