Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Podpisz petycję

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2

Podpisz petycję

Petycja w sprawie ograniczenia kapitału niemieckiego w mediach na terytorium Polski: http://www.citizengo.org/pl/pc/32429...&tcid=19180012

Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 24-01-2016 o 11:18
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Putin ograniczył do 20% zastanawiam się na co czekają nasi.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Uj mnie Putin obchodzi, zacznijcie ludzie myśleć i działać samodzielnie!

Jaka zaś petycja? Jak to ma niby zadziałać?
    He who faces himself, finds himself.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Jaka zaś petycja?
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Petycja

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Jak to ma niby zadziałać?
    Jak każda inna.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 24-01-2016 o 12:03

Z jednej strony uważam, że powinniśmy tą petycję podpisać by się nam nieniaszki i inni nie wpieprzali w nasze media a z drugiej zastanawiam się czy nie jest to jakaś podpucha, by pozyskać od nas nasze dane . Tyle się teraz słyszy w necie o próbach nieuczciwych firm wykorzystujące naszą naiwność . Firma Citizen kojarzy się z drogimi zegarkami a centrala tej fundacji znajduje się w Hiszpanii więc mam wątpliwości czemu Hiszpanie chcą bronić nasze media.
    Lepiej być ostrożnym. Może się mylę .

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    mam wątpliwości czemu Hiszpanie chcą bronić nasze media.
    Jacy Hiszpanie? Citizen.org to tylko platforma umożliwiająca utworzenie i rozpowszechnienie petycji, taka sama ja wiele innych. Na forum podpisywaliśmy już niejedną petycję i daję głowę, że brałeś w nich udział. Wtedy jakoś nie bałeś się o swoje dane.

Za petycją stoi polski dziennikarz Mariusz Max Kolonko, twórca kanału MaxTV, jego filmy wielokrotnie pojawiały się na forum, ostatni trzy dni temu w tym poście: http://forum.ox.pl/showthread.php?97...l=1#post300159, jest tam też mowa o petycji (od 25 minuty)

- - - Dopisano - - -

Nie raczyłeś nawet przeczytać treści petycji i sprawdzić kto za nią stoi, a komentujesz.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 24-01-2016 o 12:42

Kajów koło Gdziejowa
    Głubszej petycji nie znalazłeś? Takie są prawa kapitalizmu że jeden przejmuje drugiego, nikt polskim firmom, mediom nie zabrania przejmowania niemieckich, angielskich itd. Tylko absolutny byncwał może swoje dane personalne tam wpisać i uwierzyć że to coś da.
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 24-01-2016 o 13:25
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Citizen.org to tylko platforma umożliwiająca utworzenie i rozpowszechnienie petycji,

Nie raczyłeś nawet przeczytać treści petycji i sprawdzić kto za nią stoi,
    Widzisz jaki ja głupi. Co mi przyszło do głowy by kwestionować wiarygodność hiszpańskiej platformy? Zagraniczne platformy są najlepsze a polskie do d...py. Brawo
    Może się mylę

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Widzisz jaki ja głupi.
    Nic takiego nie napisałem

Zagraniczne platformy są najlepsze a polskie do d...py. Brawo
    Nic takiego nie napisałem.

Co mi przyszło do głowy by kwestionować wiarygodność hiszpańskiej platformy?
    Co Ci przyszło do głowy, ze zamiast skupić się na meritum, zaczynasz budować jakieś wątki poboczne i imputować mi rzeczy, których nie napisałem? Platforma jak każda inna, akurat na tej pojawiła się petycja, w czym problem? Mam rozumieć, że od treści petycji ważniejsze jest dla Ciebie kto się pod nią podpisał, tudzież gdzie została opublikowana?

Gwarantuję Ci, że wiele innych serwisów, na których bywasz znacznie częściej, nie wspominając już o producentach oprogramowania na twoim smartfonie i komputerze, gromadzą na twój temat wielokroć więcej informacji, które potem trafiają nie wiadomo do kogo i nie wiadomo w jakim celu.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Głubszej petycji nie znalazłeś? Takie są prawa kapitalizmu że jeden przejmuje drugiego, nikt polskim firmom, mediom nie zabrania przejmowania niemieckich, angielskich itd. Tylko absolutny byncwał może swoje dane personalne tam wpisać i uwierzyć że to coś da.
    W odpowiedzi na ten post pozwolę sobie zacytować jednego z forumowiczów:

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Najwięksi idioci to krytycy, nic nie robią bo nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 24-01-2016 o 16:00

Uprawnienia