Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: wakacje 2016

wakacje 2016

Czesc jaka miejscowosc polecacie na wakacje nad Polskim Morzem? blisko dworca pkp albo pkp gdyz pojedziemy tam pociagniem badz autobusem, co warto zobaczyć w okolicy, doradźcie

Jeśli wybierzesz się na wschodnią część wybrzeża to pomyśl o wycieczce do Kaliningradu i zwiedzeniu muzeum na pokładzie sowieckiego okrętu podwodnego:
    https://www.tripadvisor.de/ShowUserR..._District.html

Gdzie się nie wybierzesz to skorzystaj z tripadvisora i szukaj atrakcji przy jego pomocy.
    He who faces himself, finds himself.

Zastanawiam się nad Neapolem, to podobno ciekawe miasto. Byłam już we Włoszech, ale w innych miejscach. Kraj niezwykły według mnie, pełen atrakcji, fajny klimat, ludzie serdeczni. Myślałam że w czerwcu loty są o wiele droższe a tutaj widzę że da się tanio (...) co sądzicie o tym? wakacje w kraju też mogą być udane ale pogoda jest zawsze loterią, a ja mam ochotę na dawkę słoneczka, poza tym czasem warto zmienić otoczenie, by nabrać siły i energii
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 16-03-2016 o 09:16 Powód: linki

Może warto zastanowić się nad tym, co warto w ogóle robić podczas wakacji. Ostatnio tutaj (...) przeczytałam interesujący artykuł na ten temat. Wakacje to szczególny czas, zachęcający do eksperymentowania i szaleństwa. Któż z nas nie chciałby zrobic czegoś wyjątkowego podczas urlopu?
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 31-03-2016 o 09:13 Powód: linki

hej a czy ktoś z was korzystał moze z takich portali jak casamundo? chcę w te wakacje mocno ograniczyc koszty w zwiazku z wyjazdem a u nich ceny sa mega niskie. jednak niepokoja mnie takie informacje njak to...) nie wiem jak to traktowac...
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 31-03-2016 o 09:14 Powód: linki

Cytat Napisał kinta Zobacz post
    hej a czy ktoś z was korzystał moze z takich portali jak casamundo? chcę w te wakacje mocno ograniczyc koszty w zwiazku z wyjazdem a u nich ceny sa mega niskie. jednak niepokoja mnie takie informacje njak to: (...) nie wiem jak to traktowac...
    Witam, ja parę razy (dokładnie dwa) korzystałem najpierw z Casamundo, za drugim razem Novasol. Byłem na Węgrzech, najpierw wpłaciłem zaliczkę, resztę właścicielce na miejscu. Ja osobiście nic nie mogę zarzucić, po prostu pośrednik. jedyny może dla nas minus,że płacimy wszystko w euro, również zaliczkę, więc albo trzeba posiadać konto walutowe, albo opcję jak ja mam na koncie złotówkowym automatycznej konwersji na waluty.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 31-03-2016 o 09:15

Banned
    Siemanowice Śląskie
    Jakie kierunki w tym roku obieracie? Polskie góry, morze czy zagraniczne wojaże? My z żoną cały czas się zastanawiamy czy zagranica czy Polska. Mi się marzą Bieszczady... cisza i spokój

Ojjjjj pojechało by sie na biesy...ustrzyki To stolica bieszczad jest
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Ja w tym roku się wybieram W Bieszczady z rodziną,kolega mi tyle naopowiadał że urlopu doczekać się nie mogę.

Uprawnienia