Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Czy pracodawca może mi sfinansować studia podyplomowe?

Czy pracodawca może mi sfinansować studia podyplomowe?

Witam wszystkich. Może na wstępie napiszę, że to będą studia związane z moją pracą, ale jakby dotyczące innego działu (myślę, że nie ma sensu wdawać się w szczegóły). W każdym razie razie jest potrzebny ktoś kto zajmie się nową dziedziną i ja jestem gotów się tego podjąć. I teraz pojawia się moje pytanie - czy mogę się ubiegać o "refundację" kosztów takich studiów? Czy to jest w ogóle w innych firmach (jeśli macie doświadczenie to piszcie) praktykowane? Bo, nie zrozumcie mnie źle, nie chce żeby wyszło na to, że się najpierw zobowiązuje do czegoś, a później od finansowania uzależniam czy będę robił te studia czy nie. I tak pewnie bym szedł w tym kierunku, ale uważam, że skoro jest szansa aby firma partycypowała w kosztach, to czemu nie? Tylko czy jest szansa, czy raczej powinienem to między bajki włożyć? Kierunek zaplanowałem sobie na uczelni [...] bo szczerze pisząc tylko tam znalazłem to czego potrzebuję, ale to chyba jest akurat bez znaczenia dla mojego przełożonego, bo nawet nie zapytał gdzie będę te studia robił.
    Ostatnio edytowane przez Natasza Gorzołka ; 18-01-2016 o 08:20 Powód: spam

Nie jesteś gotowy skoro potrzebujesz studiów. Poza tym planujesz z junior copywritera zostać kim, programistą frontendowym? Skończ spamić ofertą tej badziwnej szkoły.
    He who faces himself, finds himself.

Uprawnienia