Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Poszukuje konsultantki Oriflame

Poszukuje konsultantki Oriflame

Witam.Jak w tytule poszukuje dobrej duszy która zajmuje się takimi kosmetykami.Dokładnie chodzi mi o wodę perfumowana Mirage 50ml.taka w zielonej buteleczce.Ponoć ta woda jest już wycofana z produkcji,na allegro czasami ją można złapać za ok.150zł.Zastanawiam się z kąd ją biorą skoro jest wycofana.Kiedyś ją kupiłam z katalogu Oriflame i jak dla mnie jest super.Nie znam nikogo zajmującego się tymi kosmetykami a miała bym prośbę czy jakaś konsultantka nie zorientowała się w swojej firmie o dostępność tej wody.Z góry dziękuję komuś orientującemu się w tym temacie.

na stronie oriflame jej nie wyszukuje. wiec moze sie juz nawet nie pojawiac na wuprzedazach. konsultantki maja ją z zapasów: albo kupiły w cenie hurtowej, albo dostały w prezencie (konsultanci maja wiele ofert wewnetrznych typu kup za iles tam zł, dostaniesz prezent za 9,9 czy złotówkę). szukac na allegro radze.

Nie odpowiem na pytania ale zasugeruję żebyś zadzwoniła do tych którzy sprzedają to na allegro czy olx i zapytała.
    He who faces himself, finds himself.

Uprawnienia