Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Kozie mleko

Kozie mleko

Szukam koziny, może ktoś ma gospodarza z tej branży

1. Jakie macie doświadczenia w podawaniu mleka dzieciom?

2. Kąpała któraś mama dzieci w tym mleku? Szczególnie z AZS?
    • "Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? " Albert Einstein
    • "Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest, pozostanie samotny nie dlatego, że lubi,ale dlatego, że próbował stać się częścią świata, ale nie mógł, bo doznawał ciągłych rozczarowań ze strony ludzi." Jodi Picoult
    • "Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty." Stephen King

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Chcesz kąpać dziecko w kozim mleku?

W Górkach jedna babka sprzedaje kozie mleko.

Cytat Napisał moonia Zobacz post
    W Górkach jedna babka sprzedaje kozie mleko.
    Masz namiary może?

- - - Dopisano - - -

We wszystkim będę go kąpać byle tylko moje dziecko nie cierpiało, nawet w kozich bobkach, kozim mleku, złocie i błocie.
    Ostatnio edytowane przez Krzaczek_Malin ; 07-01-2016 o 07:22
    • "Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? " Albert Einstein
    • "Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest, pozostanie samotny nie dlatego, że lubi,ale dlatego, że próbował stać się częścią świata, ale nie mógł, bo doznawał ciągłych rozczarowań ze strony ludzi." Jodi Picoult

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Ostatnio edytowane przez sympatyczny ; 07-01-2016 o 07:24
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

Kruk czy wrona ?

Symp, podaj link raz jeszcze proszę bo chyba nie o to chodziło...

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Już poprawił em
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

Cytat Napisał Krzaczek_Malin Zobacz post
    Szukam koziny, może ktoś ma gospodarza z tej branży

1. Jakie macie doświadczenia w podawaniu mleka dzieciom?

2. Kąpała któraś mama dzieci w tym mleku? Szczególnie z AZS?
    Współczuję, ale jak dziecko ma uczulenie na krowie mleko, to na kozie może też mieć. Można spróbować, chociaż lepiej byłoby całkowicie wyeliminować mleko i pochodne z diety.
    I życzę, żebyś spotkała kompetentnego lekarza, który pomoże to paskudztwo zwalczyć.

Znajoma pokonała u dziecka stosując dietę eliminującą kompletnie wszystkie produkty alergizujące plus te, które sama zauważyła, że nie służą.

Proponuję również udać się do immunologa, porobić szczegółowe badania.

No nic. Powodzenia.
    Staraj się uczynić swój udział w komunikacji prawdziwym.

Koleżanka mi tu podpowiada że , stosuje uswojej osmioletniej córeczki " Biały Jeleń " - Hipoalergiczny - Przebadany w kierunku atopii , bez alergenów zapachowych i sztucznych barwników ,Żel pod prysznic . Nawilżąjace kozie mleko .

Tak samo jesli chodzi o szampon do włosów jest taki specyfik na bazie koziego mleka . W jej przypadku ,przyniosło to oczekiwany efekt .

A co do spozywania mleka koziego , na pewno ma mniej czynników alergizujacych . Z tym ze wizyta u specjalisty byłaby jak najbardziej wskazana .

Dziękuję, kochani jesteście.

Ja wam powiem, że jako mama 3 dzieci w tym najstarszego AZSowca i astmatyka o atopii wiem już wszystko....guwno wiem, przerasta mnie już to, czuję, że opuszczają mnie siły, tak mi żal.

Najstarszy miał AZS, o średnim natężeniu, pomagały maśći, kremy, mleko zastępcze dla alergików. AZS przekształciło się w astmę i alergię na kurz i roztocza z reszty wyrósł w miarę z którą młody *9 lat żyje od 3 r.ż. Jest pod opieką alergologa, pulmonologa, jest w miarę ustabilizowany, bierze na stałe leki. Jemu od malego wychodziły ładnie testy, wiedzieliśmy czego unikać.
    Średnia, że tak powiem "czysta" i Bogu dzięki.
    Najmłodszy....póki karmiłam piersią, czyli do 1,5 roczku i było w miarę spokojne, bo kp w nocy. Jak odstawiłam całkiem, to makabra, choć od razy na pepti na receptę przeszliśmy. Jak odstawiłam to się zaczęło... łuszczące się plamy od stóp go głów, jedynie buźka wolna, resztą w uszkami zajęta. Drapie się do krwi, noce są najgorsze, jak słyszę chrobot to mnie skręca. Zdrapany, strup na stropie, skórka jak tarka. Zmieniłam dietę, mleka receptowe już któreś z kolei i nic, nie je jaj, mleka, nabiału nie je glutenu...nie je cytrusów bo to wiem, że go uczula...poza tym, od alergologa, do alergologa, dermatologa i nic, nic nie pomaga. Robiliśmy testy, czysty jak łza, nic nawet podwyższonego nie ma, robiłam wszytskie panele. Na skórne za mały. Myślę, zrobić testy ISAC, cena powalająca bo około1650 zł...jak już nic nie pomoże to tego się uczepię. Maż też zdesperowany już...będę walczyć o moje dziecko.

Przeszukałam pól internetu, łapię się wszystkiego i ...o tym mleku słyszałam tyle dobrego i od bliskich znajomych, że cięzkie stany wyleczyli kiedy lekarze byli bezradni a nawet zakazywali mleka od kozy. Mi lekarz powiedział, że nie może mi zalecić mleka od kozy bo nie może bo ma zobowiązania i już...ale od by spróbował bo wie, że działa znakomicie.....

Próbuję, dam znać.

Uprawnienia