Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Wośp w Cieszynie

Wośp w Cieszynie

Naprawdę nie ma czy po prostu nie mogę znaleźć informacji I czy będą gdzieś wolontariusze z puszkami

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Na pewno będą. Niestety...

Jak tylko zechcesz to zapewne ich 10.01.2016 r. znajdziesz (spotkasz) a informacje są na necie. Starczy wpisać "wośp" i wszystko jasne.

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Na pewno będą. Niestety...
    W jakim sensie niestety? Dla mnie niestety będą bo nasze złodziejskie państwo nie dba o obywateli. Gdyby o nas państwo dbało nie trzeba by było WOŚP
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    No proszę, gorliwy zwolennik Korwina domaga się państwa opiekuńczego, toż to jakaś aberracja.

- - - Dopisano - - -

A potem tacy ludzie, nierozumiejący za czym głosują, idą do głosowania...
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 06-01-2016 o 12:29
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    No proszę, gorliwy zwolennik Korwina domaga się państwa opiekuńczego, toż to jakaś aberracja.

- - - Dopisano - - -

A potem tacy ludzie, nierozumiejący za czym głosują, idą do głosowania...

Synku...jak państo jest złodziejskie to należy nam sie opieka medyczna jak dupie sranie, dla mnie może być służba zdrowia prywatna w 100% tylko niech mi nie zabierają składki zdrowotnej i uwierz mi że za te pieniądze prywaciaż da mi lepszą opieke medyczną niż teraz mamy

- - - Dopisano - - -

A to że popieram korwina to nie znaczy że zgadzam się z nim w każdej kwestii

Jean-Paul Sartre

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    A to że popieram korwina to nie znaczy że zgadzam się z nim w każdej kwestii
    Zgadzam się, ale to nie jest jakaś tam kwestia, tylko fundamentalna kwestia. Ja nie mam nic do twoich poglądów, ale jeżeli już kogoś popierasz to wypadałoby rozumieć o czym on mówi, a nie popierać bo jest popularny w necie.

- - - Dopisano - - -

jak państo jest złodziejskie to należy nam sie opieka medyczna jak dupie sranie
    Czyli dopuszczasz państwo socjalne pod warunkiem, że zabezpieczenie socjalne ze strony państwa będzie dla ciebie zadowalające. Tobie bliżej do Leszka Millera, a nie do Korwina Mikke.

- - - Dopisano - - -

Czepiam się, bo nie pierwszy raz piszesz opinie całkowicie sprzeczne z sugerowanymi przez Ciebie poglądami politycznymi.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Nie mam zamiaru z tobą dłużej polemizować, póki co państwo mnie okrada i nie jestem w stanie nic z tym sam zrobić, kto nie jest ubezpieczony powinien mieć odmowe leczenia i tyle, państwo okrada i mnie i ciebie i innych a od siebie daje nam paści, gdyby nie nasza składka przez owsiaka to by wielkie G w tych szpitalach było

Jean-Paul Sartre

Cieszyn
    Wpisów
    6
    W jakim sensie niestety?
    W takim, że część tych pieniędzy idzie na organizację Przystanku Woodstock. A ta impreza jest sprzeczna z moim postrzeganiem Świata. Jeżeli przyjąć, słusznie zresztą, że od zwierząt odróżnia nas kultura, to na Woodstoku ta różnica wyraźnie się zaciera.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Czepiam się, bo nie pierwszy raz piszesz opinie całkowicie sprzeczne z sugerowanymi przez Ciebie poglądami politycznymi.
    Czepiaj się sam siebie, najpierw obrażasz bankowców i twierdzisz że są oszustami a sam posiadasz 3 konta bankowe w tym jedno oszczędnościowe, miałeś zostać politykiem a nie elektrykiem, quod stultum.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia