Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Internet LTE Cyfrowy Polsat cieszyn i okolice.

Internet LTE Cyfrowy Polsat cieszyn i okolice.

Witam. Szukam opinii ludzi którzy korzystają z Internetu LTE od Plusa czy Polsatu interesują mnie następujące kwestie:
    Jak jest rzeczywiście u Was z zasięgiem? Czy po przekroczeniu załóżmy 70 gb w miesiącu da się jeszcze korzystać z internetu? Ile średnio wykorzystujecie GB miesięcznie? Czy warunki pogodowe wpływają na transmisję tak żeby nie dało się korzystać z internetu? Czy po podpisaniu umowy z operatorem nagle prędkość jest znacznie ograniczona? Czytałem na internecie różne opinie ale wole spytać naszych Cieszyniaków, gdyż w innych miastach może być inna infrastruktura i działanie też się może różnić.

Wysłane z mojego SM-N910C

1) U mnie całkiem dobrze to śmiga okolice Cieszyna
    2 i 3) Raczej nie przekroczyłem jeszcze 70 gb zawsze okolice 50 gb czyli mój pakiet i normalnie śmiga
    4) Bardziej pora w jakich się korzysta ale u poprzedniego operatora miałem to samo wieczorami trochę wolniej ściąga jednak nadal szybko około 10 Mega
    5) Nie tak samo działa na modemie testowym jak po podpisaniu umowy ja sprawdzałem 2 opcje internetu i wybrałem ten z anteną zewnętrzną działa dobrze
    Zastanów się nad smart domem można dużo zaoszczędzić.

70GB?SpokojnieO czym w ogóle mówimy.Nawet tego nie Wykorzystasz.Ja mam 20GB jeszcze przez ok 2 lata nie przekroczyłem ani razu.Co do zasięgu.Centrum Cieszyna LTE-u rodziców rejon Kolejowej,Chrobrego zasięg FULL,St.Targ(u mnie na przeciw PLUSAzależy gdzie postawię.W pokoju koło tv tylko 3G-częste"zawiasy",zrywanie z siecią.Trochę to wkurza.Na szafce w kuchni raz 3G,raz LTE.W sumie nie narzekam.Szybkość też dobra.

No to chyba skuszę się na 70 gb

Weź sobie na testy internet w Cieszynie dojazdowa do rynku Matejki 3 masz po prawej stronie punkt cyfrowego polsatu i plusa tam goście dobrze ogarniają temat gdzie i jaki zasięg jaki sprzęt wybrać bo jeden z nich montuje te sprzęty, a drugi ma mega wiedzę w tych tematach. Sam u nich wybierałem i jestem zadowolony

Cytat Napisał EuSa Zobacz post
    70GB?SpokojnieO czym w ogóle mówimy.Nawet tego nie Wykorzystasz.Ja mam 20GB jeszcze przez ok 2 lata nie przekroczyłem ani razu.Co do zasięgu.Centrum Cieszyna LTE-u rodziców rejon Kolejowej,Chrobrego zasięg FULL,St.Targ(u mnie na przeciw PLUSAzależy gdzie postawię.W pokoju koło tv tylko 3G-częste"zawiasy",zrywanie z siecią.Trochę to wkurza.Na szafce w kuchni raz 3G,raz LTE.W sumie nie narzekam.Szybkość też dobra.
    Wszystko zależy od tego na jaki użytek posiadamy internet. Jeśli na zwykłe oglądanie stron, mail, sporadycznie wideo to w zupełności wystarczy. Ale przecież są ludzie co na okrągło na youtubie siedzą, grają online bądź ściągają torrenty. Jako rodzic też o tym coś wiem.
    Ja już paru osobom poradziłem wypróbować przez parę miesięcy programik do zliczania transferu np. taki chyba najprostszy z możliwych i przyjazny:

http://www.instalki.pl/programy/down...e/NetWorx.html

Wyciągnąć średnią i już wiemy z przybliżeniem ile wykorzystujemy... a może 50 wystarczy, a może i 30.
    Pozdrawiam

- - - Dopisano - - -

Choć też się bardzo zastanawiam nad tym rozwiązaniem, tylko jak czytam opinie są przeważnie miażdżące

Programik zlica tylko na danym urządzeniu, warto sprawdzic czy router nie posiada globalnie takiej funkcji.
    He who faces himself, finds himself.

Mam już ten internet i... Testujemy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dobrych zasięgów
    He who faces himself, finds himself.

Uprawnienia