Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Dermatolog

Dermatolog

Szukam dobrego dermatologa ( schorzenia skórne )nie koniecznie na fundusz .

Głównie wieś
    Wpisów
    129
    O, to ja bym się też podpięła pod temat.
    Kiedyś dobra była Basiurowa, ale ostatnio coś niezbyt dobrze o niej mówią...
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

POLECAM panią dermatolog która pracuje CENTRUM DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ
    Skoczów, ul.Wałowa 3
    Tel. kom.: 692-124-892 niestety nie pamietam nazwiska ale jest to dermatolok która jako jedyna pomogła mojemu synowi

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    O, to ja bym się też podpięła pod temat.
    Kiedyś dobra była Basiurowa, ale ostatnio coś niezbyt dobrze o niej mówią...
    Dokładnie masz rację ....Jest cienka jeśli chodzi o choroby skóry nie daje rady nie umie postawić diagnozy jednoznacznej .Więc szukam naprawdę dobrego specjalisty który zna się na rzeczy .

chodziłam do dr Rutkowskiej, było ok, skóra wyleczona. Ale może nie byłam ciężkim przypadkiem Z dr Basiurowej zrezygnowałam, gdy musiałam czekać ponad godzinę na umówioną prywatną wizytę, więc nie wiem, jak leczy.

Cytat Napisał jadowita Zobacz post
    chodziłam do dr Rutkowskiej, było ok, skóra wyleczona. Ale może nie byłam ciężkim przypadkiem Z dr Basiurowej zrezygnowałam, gdy musiałam czekać ponad godzinę na umówioną prywatną wizytę, więc nie wiem, jak leczy.
    No właśnie, strasznie długo się u niej czeka. Dodzwonić się też jest trudno. Może nie zależy im na pacjentach?
    Mnie akurat poleciła skuteczny, choć bardzo drogi, kosmetyk, ale diagnozy nie postawiła.

Ktoś mi polecił dr.Grzesik która przyjmuje w Var-Med Ustroń czy ktoś o niej słyszał ?

Uprawnienia