Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Hotel Liburnia - wesele Cieszyn - kto zna ?

Hotel Liburnia - wesele Cieszyn - kto zna ?

Niestety muszę przyspieszyć z terminem wesela, a wiadomo - na ostatnią chwilę to wybór jest ograniczony.
    Szukam więc lokalu na wesele w kwietniu w Cieszynie. Wszędzie terminy zajęte. Znalazłam trzy lokale z czego wstępnie odpowiada mi Hotel Liburnia. Znam ich od strony restauracji i pizzy w Cieszynie, ale nie od strony organizacji imprez. Czy ktoś z Was organizował tam wesele albo jakąś inną imprezę ?
    Przy moim LAST MINUTE nie za bardzo mogę wybrzydzać, ale mimo wszystko nie chciałabym zaliczyć miny...
    Stenia

Cytat Napisał Stenia2000 Zobacz post
    Niestety muszę przyspieszyć z terminem wesela, a wiadomo - na ostatnią chwilę to wybór jest ograniczony.
    Szukam więc lokalu na wesele w kwietniu w Cieszynie. Wszędzie terminy zajęte. Znalazłam trzy lokale z czego wstępnie odpowiada mi Hotel Liburnia. Znam ich od strony restauracji i pizzy w Cieszynie, ale nie od strony organizacji imprez. Czy ktoś z Was organizował tam wesele albo jakąś inną imprezę ?
    Przy moim LAST MINUTE nie za bardzo mogę wybrzydzać, ale mimo wszystko nie chciałabym zaliczyć miny...
    Stenia
    Też szukam na kwiecień i wszystko wolne ... Chyba szukamy czegoś innnego
    Znajomi mieli tam ost. wigilijkę i bardzo chwalili.

w Liburni pyszne jedzenie nigdy nie byłam na imprezie typu wesele, ale od czasu do czasu wpadam na obiad i zawsze jest ok
    a na wesele zapraszam pod Tuł w Cisownicy (8km od Cieszyna) www.podtulem.pl, w maju i kwietniu mamy wolne soboty, a do piątków i długich weekendów dorzucamy noclegi dla gości GRATIS
    Ostatnio edytowane przez Natalia3127 ; 29-12-2015 o 05:57

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Natalia3127 Zobacz post
    nigdy nie byłam na imprezie typu wesele,
    Jesteś pewna?
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

tak jestem pewna - na weselu w Liburni nie byłam pozdrawiam
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Jesteś pewna?

Jakieś opinie na temat "Zielonego Wzgórza" ? Ktoś był? Jadł ?

Spokojnie możesz rezerwować Liburnię.
    Z tym, że sama sala nie powala. Nie jest to typowo weselny lokal. Natomiast jak załatwisz sobie fajnego dekoratora (oni też mają kogoś do polecenia) to na pewno będzie OK.
    Jakiś czas temu (ok. 4 lata) była fama, ze Liburnia się zamyka - absolutnie nieprawdziwa (widzimy, że działa w najlepsze) i Liburnię przestano kojarzyć z weselami.
    Kuchnia - jedna z najlepszych w mieście. pizza - podobnie.
    Jest tam taka rozsądna babka - wysoka blondynka (bez podtekstów) Załatwisz z nią wszystko.

Wszystkiego dobrego!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia