Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Robią nas w konia

Byłem ciekaw takiego materiału o kod ale z przykrością stwierdzam ze ten jest po prostu nudny i nie rzeczowy.
    Wylaczylem po 15 minutach, dalej nie wiem czym naprawdę jest kod.
    He who faces himself, finds himself.

Kod to stan umysłu...taki temat zastępczy a w tym momencie są gdzieś wyprowadzane grube miliony na lewo, wspomnicie jeszcze moje słowa
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Temat zastępczy dla jakiego tematu?

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    dalej nie wiem czym naprawdę jest kod.
    Przecież to proste. Niemcom nie spodobał się nasz demokratyczny wybór wskutek którego zainstalowany przez nich rząd stracił władzę w Polsce. Postanowili więc użyć wszelkich możliwych środków, aby obalić obecną, demokratycznie wybraną, władzę. Tak powstał KOD.

Jeżeli Polacy w końcu nie zmądrzeją to niewykluczone, że będziemy mieli w Warszawie drugi Majdan, a Niemcy ochoczo pospieszą nam z bratnią "pomocą" militarną (co już kilkakrotnie zapowiadali). Nie bez powodu PO cichaczem przeforsowała ustawę 1066.

- - - Dopisano - - -

Zobacz kto najbardziej opłakuje zapowiadane zniknięcie z TVP Tomasza Lisa. Nic dziwnego, wszak niedopuszczenie do TVP ich naczelnego propagandysty to poważny cios w plecy.

- - - Dopisano - - -

Po głębszym zastanowieniu można dojść do wniosku, że cały ten KOD to jest właśnie łamanie demokracji, ponieważ powstał po to, aby zablokować możliwość rządzenia, a w dalszej perspektywie obalić rząd, który jaki by nie był, został demokratycznie wybrany.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 27-12-2015 o 11:40
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Temat zastępczy dla jakiego tematu?
    Temat zastępczy do kręcenia lodów na boku, PO straciło całkowicie władze i nie wie jak już sie bronić, to podpuscza ciemny lud że demokracja jest zagrożona, pis wygrał w demokratycznych wyborach i koniec
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    Ale się uśmiałem, polscy kibice wywiesili na meczu siatkówki w Berlinie fajny transparent

"Brońcie swoich kobiet, nie naszej demokracji"
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Fajny dokumencik, pierwszy raz spotkałem się z teorią samolotów których nie było. Brzmi sensownie. Film przewijać jak gość pokazuje tam i nazad filmiki, bo usnąć idzie.

Byłem ciekaw takiego materiału o kod ale z przykrością stwierdzam ze ten jest po prostu nudny i nie rzeczowy.
    Wylaczylem po 15 minutach, dalej nie wiem czym naprawdę jest kod.

Różnie różni ludzie interpretują KOD i jego znaczenie .
    Tu np. wypowida czy wykrzykuje się taki jegomość lat 51 .Marian Janusz Kowalski – polski działacz polityczny, felietonista i kulturysta, od 2014 do 2015 wiceprezes partii Ruch Narodowy. Kandydat na urząd Prezydenta RP w wyborach w 2015.

No krótki filmik .

- - - Dopisano - - -

​Bez cenzury , zanaczam .

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Ale się uśmiałem, polscy kibice wywiesili na meczu siatkówki w Berlinie fajny transparent

"Brońcie swoich kobiet, nie naszej demokracji"
    Nie rozumiem co w tym śmiesznego, polscy kibice mają rację.

Do tej pory niemiecka policja odnotowała ponad 600 zgłoszeń napaści na tle seksualnym na kobiety w sylwestrową noc. Z oświadczenia szefa MSW Nadrenii Północnej-Westfalii Ralfa Jaegera wynika, że sprawcami byli wyłącznie imigranci z Afryki i bliskiego wschodu. Zamiast wpieprzać się w nasze sprawy, niech zajmą się bezpieczeństwem swoich obywateli, zewsząd słychać głosy, że niemiecka policja nie radzi sobie pod tym względem.

- - - Dopisano - - -

Trzeba być naprawdę skończonym d***em, żeby uważać to za zabawne
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 11-01-2016 o 17:28
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Uprawnienia