Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Co kupić dziecku na roczek?

Głównie wieś
    Wpisów
    129

Co kupić dziecku na roczek?

Taki dylemacik mam
    Roczek na początku nowego roku będzie, także jeszcze kapke czasu, ale podpowiedzcie co
    O zabawce jakij myślałach, ale tego je tela, że głowa boli. Podpowiydzcie czym sie Wasze dziecka bawiły
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

A ile chcesz wydać?

Fajne są takie stoliki, na których jest kupe przycisków i wszystko gro. Jaki klocki też są czasem w zestawie. Musisz popatrzeć, ale myślę, że to je fajne do takigo małego.
    A jak nie ma jeszcze, to może jaki jeździk, autko.
    Huśtawke do domu na sprężynie.
    Staraj się uczynić swój udział w komunikacji prawdziwym.

polecam sesję fotograficzną . . . pamiątka na całe życie

Nie wiem jak na roczek, ale na drugie urodziny kupiliśmy chrześniakowi huśtawkę. Taką domową, składaną. Wierz mi, że to był najbardziej trafiony prezent. Ta huśtawka była używana przez 3 lata, a potem następna pociecha się na niej huśtała.

Głównie wieś
    Wpisów
    129
    Cytat Napisał Natalia3127 Zobacz post
    polecam sesję fotograficzną . . . pamiątka na całe życie
    Niii... to niech se rodzinka kombinuje

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    A ile chcesz wydać?
    Tak do stu złotych maks
    To ni ma dziecko z rodziny, od przyjaciół co z zagranicy wrócili, a dziecka żech jeszcze na żywo nie widziała i wypadało by cosi kupić
    Właśnie o zabawce żechy myślała co śpiywo, gro abo sie ruszo
    Aha - synek to je bo to też może być ważne przy wyborze prezentu
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

czeluściach foruma
    Moja mała teraz dostała taką kaczkę http://allegro.pl/kaczka-ring-ring-g...314778999.html myślę, że dla chłopca by też mogła być, gro, jeździ i bawi

Albo, tak jak pisze małpa - ogólnie fajnie jak można przy tym manipulować

Może fajny byłby taki skoczek osiołek, na allegro tego je pełno, albo jakieś sortery czy cuś....

A huśtawka u nas wisi tako normalno i to też jest hit

Głównie wieś
    Wpisów
    129
    O widzisz, Krilady, coś w ten deseń właśnie

Moja dostała klocki porządne i bawi się nimi, albo sesja też jest spoko.

Pytanie czy wracają w tę zagranicę czy nie. Bo jak tak, to duże gabarytowo prezenty będą kłopotliwe w transporcie.
    Co do huśtawki - jedne dzieci zajmie, inne wcale (moja należy do tej drugiej grupy).
    Co dziecko, to inne, ma inny temperament i inne zabawki będzie lubiło, więc jak malucha nie znasz to trudno będzie trafić.
    Moja koło roczku miała fazę książeczek - mogła na okrągło je przeglądać. Fajna książeczka, ze zwierzątkami domowymi których głosy łatwo naśladować (słoń, zebra i wielbłąd są kłopotliwe , o twardych, wytrzymałych stronach może się sprawdzić.
    Z zabawek u nas zainteresowaniem cieszył się Garnuszek na klocuszek, Gąsienica gawędziarka, jeździk.
    Możesz poszukać też ładnego albumu do wklejania zdjęć albo zrobić fotoksiążkę, tylko jak macie mały kontakt to będzie bida z fotkami.
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Ja w tego typu sytuacjach albo dziecku kupuję zabawkę odpowiednią do wieku albo rodzicom coś, czego potrzebują dla dziecka.

Uprawnienia