Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Kuchnia na wymiar - gdzie w Cieszynie?

Kuchnia na wymiar - gdzie w Cieszynie?

Szukam dobrego fachowca/dobrej firmy, która zrobiłaby mi meble kuchenne na wymiar (Cieszyn/okolice). Możecie kogoś polecić?

Kajów koło Gdziejowa
    Jest w Puńcowie, niedaleko ALDO.
    Do kuchni na wymiar polecam jeszcze taki nożyk

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Polecam Pana Siekierkę, tel. 503330018
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam Pana Mirka Ruckiego : meblerucki@gmail.com lub Mebles w Cieszynie ul. Liburnia 43 w Centrum handlowym Liburnia obok Kauflandu. A co do wyposażenia sprzętem agd/rtv Andarex/MyCenter ul. Matejki 3 lub Liburnia 47 - Cieszyn.

Ja z kolei mogę powiedzieć kogo unikać. Zdecydowanie złe doświadczenie z Panem Górą z firmy kuchnie góra. Ma więcej punktów niż 1 w cieszynie, więc nie będę sie rozpisywał co do lokalizacji. Jakość wykonania i doradztwo to jakieś nieporozumienie.

Cytat Napisał td00 Zobacz post
    Ja z kolei mogę powiedzieć kogo unikać. Zdecydowanie złe doświadczenie z Panem Górą z firmy kuchnie góra. Ma więcej punktów niż 1 w cieszynie, więc nie będę sie rozpisywał co do lokalizacji. Jakość wykonania i doradztwo to jakieś nieporozumienie.

Również nie polecam

U nas same firmy robiące szajs pod Czechów , w Bielsku jest fajna firma http://www.ekskluzywnekuchnie.com.pl/

polecam też kuchnie z Ikei http://www.ikea.com/ms/pl_PL/metod_juz_jest/

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia