Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Druga tura... na kogo mają głosować niezdecydowani, czyli p. Krehut vs. p. Sikorski

W niebie.. niedoskonałym

Druga tura... na kogo mają głosować niezdecydowani, czyli p. Krehut vs. p. Sikorski

Zapraszam do dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez sisao1980 ; 18-11-2014 o 11:27
    "...Kropla tu, szczypta tam
    Każdy z nas zostawia ślad
    Jak oddech fal i w muszli szum..."

myślę że zostanie pan Sikorski bo nie wyobrażam sobie rządzenia gminą przez panią Krechut jak tak się stanie to się wyprowadzam z gminy

- - - Dopisano - - -

było w tych wyborach dwóch poważnych kandydatów pan Foltyn i pan Sikorski niestety został tylko jeden

Cytat Napisał Pieniu Zobacz post
    myślę że zostanie pan Sikorski bo nie wyobrażam sobie rządzenia gminą przez panią Krechut jak tak się stanie to się wyprowadzam z gminy

- - - Dopisano - - -

było w tych wyborach dwóch poważnych kandydatów pan Foltyn i pan Sikorski niestety został tylko jeden

Identycznych Pieniu typowałem kandydatów na wójta Gminy Hażlach Pana Foltyna oraz Pana Sikorskiego. Został już tylko jeden Pan Sikorski i na niego będę głosował. Pozdrawiam

Cytat Napisał Pieniu Zobacz post

- - - Dopisano - - -

Także i ja zagłosuję na pana Sikorskiego, Pieniu - proszę Cię, zwróć uwagę na poprawność pisowni nazwiska KREHUT, OK? Nazwisko kandydatki na wójta, jak każdego innego Mieszkańca Naszej Gminy, powinno pisać się poprawnie, bez błędów ortograficznych. Myślę, że nie było to przez Ciebie celowo zamierzone, jednak każdy z nas ma prawo do poprawnie pisanych swoich nazwisk, ponieważ są nasze dobra osobiste. Pozdrawiam.

Cytat Napisał Zołza1 Zobacz post
    Także i ja zagłosuję na pana Sikorskiego, Pieniu - proszę Cię, zwróć uwagę na poprawność pisowni nazwiska KREHUT, OK? Nazwisko kandydatki na wójta, jak każdego innego Mieszkańca Naszej Gminy, powinno pisać się poprawnie, bez błędów ortograficznych. Myślę, że nie było to przez Ciebie celowo zamierzone, jednak każdy z nas ma prawo do poprawnie pisanych swoich nazwisk, ponieważ są nasze dobra osobiste. Pozdrawiam.
    Także postawię swój glos na p. Sikorskiego. Działania p. Krehut mnie nie przekonywają.

przepraszam za źle napisane nazwisko p.Krehut nie było to celowe z mojej strony.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia