Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Zobacz wyniki ankiety: Kto zostanie burmistrzem Cieszyna?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ANDRUKIEWICZ Mariusz Waldemar

8 15.69%
  • HEROK Krzysztof Tomasz

14 27.45%
  • ŁABAJ Danuta Monika

12 23.53%
  • MACURA Ryszard Arkadiusz

10 19.61%
  • SZCZUREK Mieczysław Jerzy

7 13.73%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: [ANKIETA] Kto zostanie burmistrzem Cieszyna?

[ANKIETA] Kto zostanie burmistrzem Cieszyna?

Jak w temacie - ankieta.
    Głosujemy, nie marudzimy

Lista jest już zamknięta: http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/gminy/view/240301
    Ostatnio edytowane przez igorrodz ; 19-10-2014 o 22:18

Dlaczego nigdzie nie jest podejmowany temat radnych? Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że niektórzy z nich nic nie robią i siedzą na stołku już po kilka kadencji?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Dlaczego nigdzie nie jest podejmowany temat radnych? Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że niektórzy z nich nic nie robią i siedzą na stołku już po kilka kadencji?
    Dokładnie. A to właśnie oni tworzą nasze lokalne prawo.

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Zachęcam do założenia nowego wątku na ten temat na forum Na forum wyborczym każdy może założyć temat...

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Dokładnie. A to właśnie oni tworzą nasze lokalne prawo.
    Wyszło banalnie, ale dla niewtajemniczonych,to właśnie rada decyduje o m.in. nowym autku dla straży miejskiej. Rada decyduje o kształcie budżetu!

- - - Dopisano - - -

Jakoś malo osób w tej ankiecie. Szkoda.

Ciekawią mnie programy poszczególnych kandydatów. Mam nadzieję, ze ktoś z ich komitetów je nam tutaj w skrócie opisze. Na razie tak naprawdę bowiem nic o nich nie wiem zatem na dzisiaj w wyborach jestem zmuszony przekreślić każdego z kandydatów - oddać nieważny głos.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał igorrodz Zobacz post
    Ciekawią mnie programy poszczególnych kandydatów. Mam nadzieję, ze ktoś z ich komitetów je nam tutaj w skrócie opisze. Na razie tak naprawdę bowiem nic o nich nie wiem zatem na dzisiaj w wyborach jestem zmuszony przekreślić każdego z kandydatów - oddać nieważny głos.
    Oddając nieważny głos robisz frekfencję, która legitymizuje zwycięzcę.

Na pewno nie będę głosować na Andrukiewicza i Szczurka. Chyba Herok pozostaje

Cytat Napisał takczynie Zobacz post
    Na pewno nie będę głosować na Andrukiewicza i Szczurka. Chyba Herok pozostaje
    Nie znasz sie, ja bede głosował na Szczurka.

A ja na rozkopane ulice

Uprawnienia