Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Temat: Na kogo zamierzacie głosować?

Na kogo zamierzacie głosować?

Kto jest Waszym faworytem w tegorocznych wyborach? Kto wygra wyścig o urząd burmistrza?

W tym wypadku akurat faworyt, a raczej faworytka jest jedna, Pani Grygierek.

A kto oprócz pani Grygierek jeszcze będzie kandydował? Jakoś do tej pory się tym nie interesowałam

Cytat Napisał gabi_m1 Zobacz post
    A kto oprócz pani Grygierek jeszcze będzie kandydował?
    Drugim kandydatem jest Sławomir Rozmarynowski.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Natasza Gorzołka Zobacz post
    Kto jest Waszym faworytem w tegorocznych wyborach? Kto wygra wyścig o urząd burmistrza?
    Mam pytanie: czy kandydaci na Burmistrza Strumienia będą się spotykać z wyborcami wraz z kandydatami na radnych ze swoich Komitetów Wyborczych w poszczególnych sołectwach. Jeśli tak to kiedy i gdzie będzie dostępny harmonogram takich spotkań. Do wyborów pozostał już zaledwie miesiąc!
    Ostatnio edytowane przez bodziow ; 15-10-2014 o 18:25

Cytat Napisał bodziow Zobacz post
    Mam pytanie: czy kandydaci na Burmistrza Strumienia będą się spotykać z wyborcami wraz z kandydatami na radnych ze swoich Komitetów Wyborczych w poszczególnych sołectwach. Jeśli tak to kiedy i gdzie będzie dostępny harmonogram takich spotkań. Do wyborów pozostał już zaledwie miesiąc!
    Na razie do naszej redakcji nie dotarła żadna informacja o planowanych debatach w Strumieniu. Jeśli tylko będziemy coś wiedzieć, damy znać

Dlaczego wasza redakcja nie publikuje nazwisk kandydatów na Burmistrza Strumienia oraz publikuje błędne dane kandydatów do Rady Miasta Strumienia (wszyscy kandydaci ze Strumienia?). Do Rady Powiatu z okręgu Chybie, Strumień jest 34 kandydatów, a wasza redakcja prezentuje tylko jednego: Dawida Czakona nie z Strumienia (znowu błąd) lecz z Pruchnej

Cytat Napisał kezarpl Zobacz post
    W tym wypadku akurat faworyt, a raczej faworytka jest jedna, Pani Grygierek.
    Tak to już jest, że zwykle urzędujący Wójt/Burmistrz/Prezydent na początku rywalizacji jest na wygranej pozycji, ale przynajmniej mieszkańcy Strumienia w tym roku będą mieli WYBÓR, jak to powinno być w wyborach.

Cytat Napisał Natasza Gorzołka Zobacz post
    Przestałem głosowac ,

Na mnie nie zagłosujesz> No wiesz
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia