Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Na kogo będziecie głosować?

Na kogo będziecie głosować?

Kto Waszym zdaniem powinien otrzymać fotel Burmistrza?

Cytat Napisał Natasza Gorzołka Zobacz post
    Kto Waszym zdaniem powinien otrzymać fotel Burmistrza?
    Problem jest w tym, że narazie jest cisza przed burzą. Obawiam się jednak najgorszego - wśród chętnych do grzania stołka czy jak określiłaś fotela burmistrza znów pojawi się grupa najwyższej klasy fachowców z Pogórza lub jak kto woli - grupa trzymająca dziś władzę.

W temacie skoczowskich wyborów najlepiej zaglądać tutaj:

[spam]

Wszystko, co ważne (co nieważne też) zebrane w jednym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 14-10-2014 o 15:33 Powód: spam

Skoczów
    Wpisów
    18
    z tego co wiem to jest 4 zdeklarowanych kandydatów do tego stołka i pytanie P. Nataszy jest jeszcze przedwczesne
    Ważna informacja to ta, że obecna P. Burmistrz podobno nie będzie się biegać o reelekcję, więc swoje poparcie kieruje do swojego zastępcy P. Ruckiemu, poza tym startuje Beata Macura, P. Dyrektor ZS nr1. (z "ósemki") Halina Gatner i chyba Alfred Brudny z Międzyświecia.
    Wszystko okaże się do 17 października, bo wtedy kończy się termin zgłaszania kandydatur ...a potem to możemy sobie tu "głosować"
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

Cytat Napisał tomi71 Zobacz post
    Ważna informacja to ta, że obecna P. Burmistrz podobno nie będzie się biegać o reelekcję, więc swoje poparcie kieruje do swojego zastępcy P. Ruckiemu
    "Przecieki" się potwierdziły - Janina Żagan nie będzie kandydować: http://www.wybory.ox.pl/wiadomosc,28...-ruckiego.html

stas5566 to zmaściłeś sprawę, miałeś startować, ze swoją grupą fachowców... oj "mamlasek" z Ciebie

Gdybym mieszkała jeszcze w Skoczowie głosowałabym na panią Gatner. Odkąd wzięła "ósemkę" w swoje ręce, bardzo się tam poprawiło. Myślę, że jako Burmistrz też mogłaby wiele zdziałać, to ambitna kobieta.

Dalej nie wiem na kogo głosować

Cytat Napisał mojra25 Zobacz post
    Gdybym mieszkała jeszcze w Skoczowie głosowałabym na panią Gatner. Odkąd wzięła "ósemkę" w swoje ręce, bardzo się tam poprawiło. Myślę, że jako Burmistrz też mogłaby wiele zdziałać, to ambitna kobieta.
    Dobrze, może i ta Pani jest dobrym kandydatem ale... Czy w przypadku ewentualnej elekcji zrezygnuje z prowadzenia szkoły czy dalej będzie jej dyrektorem? Ma to o tyle duże znaczenie, że zajmowanie się dwoma instytucjami skazane jest na porażkę. Wg mnie nie można z jednakowym zaangażowaniem prowadzić i miasta i szkoły.

Cytat Napisał Herr Flick Zobacz post
    Dobrze, może i ta Pani jest dobrym kandydatem ale... Czy w przypadku ewentualnej elekcji zrezygnuje z prowadzenia szkoły czy dalej będzie jej dyrektorem? Ma to o tyle duże znaczenie, że zajmowanie się dwoma instytucjami skazane jest na porażkę. Wg mnie nie można z jednakowym zaangażowaniem prowadzić i miasta i szkoły.
    Tego to nie wiem, wydaje mi się logicznym, że zrezygnuje wtedy z posady dyrektora szkoły, ale czy tak będzie to nie mam pojęcia.

Skoczów
    Wpisów
    18
    Cytat Napisał mojra25 Zobacz post
    Tego to nie wiem, wydaje mi się logicznym, że zrezygnuje wtedy z posady dyrektora szkoły, ale czy tak będzie to nie mam pojęcia.
    ale czy to w ogóle możliwe? być burmistrzem i jeszcze dyrektorem, czy jakimkolwiek innym pełnoetatowym pracownikiem?

wg mnie to niemożliwe, bo nie do pogodzenia ...P. Malik chyba musiał się (oficjalnie) wymiksować ze Sparu, kiedy wygrał wybory.

Ja zagłosuję na Beatę Macura ...nauczycieli mam dość w rządzeniu (niech się rządzą w szkole) - to dwóch odpada (Gatner i Brudny), P. Ruckiego też nie widzę już w tym miejscu, bo patrzy na Skoczów przez pryzmat Pogórza ...a P. Sitko? to "Tymiński" tych wyborów.
    P. Macura jest na miejscu, wie co w trawie piszczy, a jak nie może sobie z czymś poradzić to szuka takich co Jej pomogą ...czyli ma dystans do siebie,a to też się liczy.
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia