Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59

Temat: Na kogo zagłosujecie?

Na kogo zagłosujecie?

Wybory za pasem. Na kogo zamierzacie głosować? Na Jarosława Bodaka, Krzysztofa Glajcara, Tomasza Jaszowskiego, Zbigniew Wacławika...?

W Goleszowie wójtową powinna zostać pani Dagmara Górniok jest z poza układów i dobrze przygotowana do tej funkcji!

Wacławik - nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.Jeszcze żyje bardzo dużo mieszkańców gminy którzy przeżyli rządy Wacławika.
    Jaszowski - nie jestem pewna czy 4 lata na stanowisku z-cy wójta pozwoliło nabrać wiedzy niezbędnej do bycia wójtem.To tak trochę jakby sobie wychować węża na piersi.
    Bodak - bez komentarza

Cytat Napisał kubulek51 Zobacz post
    Wacławik - nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.Jeszcze żyje bardzo dużo mieszkańców gminy którzy przeżyli rządy Wacławika.
    Jaszowski - nie jestem pewna czy 4 lata na stanowisku z-cy wójta pozwoliło nabrać wiedzy niezbędnej do bycia wójtem.To tak trochę jakby sobie wychować węża na piersi.
    Bodak - bez komentarza
    Znam Tomasza Jaszowskiego od wielu lat i wiem, że w swojej pracy jest niezwykle zaangażowany. Pracuje już w samorządzie gminnym od kilkunastu lat wykonując swoją pracę bardzo dobrze. To człowiek doświadczony a zarazem i wykształcony i takiego Wójta nam trzeba! Aby zapoznać się z dorobkiem pana Tomasza proponuję wejść na jego stronę [spam]. Ostatnio odwiedziłem tę stronę i myślę, że to,co jest napisane w zakładce "Kandydat na Wójta" jest wystarczającą rekomendacją! Jest to człowiek zarówno o odpowiednim wykształceniu w zakresie zarządzania gminą i pozyskiwania funduszy unijnych, jak i sam zrealizował ponad dwadzieścia projektów w tym zakresie! A cztery lata na stanowisku zastępcy, to wystarczający czas, żeby poznać niuanse związane z zarządzaniem gminą, zwłaszcza gdy posiada się w tym kierunku wykształcenie. Teoria + praktyka to gwarantowany sukces!
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 13-10-2014 o 18:33 Powód: spam

yyy same "reklamy " kandydatów i inne sruty druty w tym politycznych postach
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Ja pierdziele tosz to jest nowa forma reklamy w oxie. Posty sponsorowane. Jaszowski wykupił baner w dziale polityka, i cisną mu tu jeszcze promo tymi durnymi postami. Wychodzi na to, że ox ma użytkowników forum za kretynów których można karmić jawną agitacją.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Przed wyborami wyłażą z nor i będą

Witajcie, piszę szybko więc wybaczcie ewentualne błędy i literówki. Wybory się zbliżają więc i w necie będzie huczeć
    po 1: każdy ma prawo se kupić reklamę i baner gdzie chce, A że Jaszowski sobie kupił to jego kasa.Jakoś Glajcara się nikt nie czepia mimo że jego face też widnieje na płatnym banerze na OX
    po 2 do KUBULEK51- piszesz o 3 kandydatach a o Glajcarze nie wspominasz? czy to znaczy że żaden z niego kandydat i szkoda na niego tracić czasu? czy też może jesteś jego zagorzałym zwolennikiem?
    po 3cena merytoryczna kandydatów: Wacławik był, coś zrobił i zadłużył Gminę mega, a widzieliście kogo ma w komitecie? tych co ich Glajcar zwolnił, a więc powrót starej kliki nas czeka jeśli Zbigniew wygra (miej nas Panie w opiece) Lidka, Madzia, Orawiec (bo prawda jest najwazniejsza) itp. pseudodziałacze,c co nie wiedzą nic, a ich osiągnięcia i działalność podana przy nzwiskach to kpina.
    Glajcar-był kilka lat i co? oszczędzał, co zrobi dalej? sam pisze że chce dalej redukować zadłużenie czyli będzie oszczędzał, ja nie wiem może on ma jakąś premię za te oszczędności oczywiście żarcik
    Bodak-jedna wielka nie wiadoma, lans, lans i jeszcze raz lans. i chyba wielki rozpiernicz gdyby wygrał. Padła mu firma to i Gminę by zrujnował.
    Jaszowski-coż, chodzą różne słuchy, podobno ma duże szanse. Ma fajnych nowych kandydatów na radnych. Gadałem z dwoma osobiście. Mają fajna stronkę, fajny program. A to że startuje wbrew Glajcarowi to dla mnie sygnał że się z nim nie zgadza.Szczerze to z nich wszystkim chyba bym poparł jego, wiedzę ma, doswiadczenie ma, program i pomysł ma. Aha, jeszcze jakieś 2 Panie, ale któż je zna? Bo jo ni

- - - Dopisano - - -
    Ostatnio edytowane przez wyborca123 ; 13-10-2014 o 19:24

A Ty jesteś od którego?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    A Ty jesteś od którego?
    Wygląda mi na tego od Glajcara
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia