Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Temat: Kto zostanie Burmistrzem Cieszyna?

Kto zostanie Burmistrzem Cieszyna?

W Cieszynie zapowiada się emocjonująca walka o urząd burmistrza. Na razie potwierdzili swoje kandydatury: Bożena Kotkowska, Danuta Łabaj, Mariusz Andrukiewicz, Krzysztof Herok, Ryszard Macura i dotychczasowy włodarz miasta, Mieczysław Szczurek. Na kogo zamierzacie głosować?

Polityka zagościła na Forum.
    "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty tak,
    aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy przełożonego nie peszył."

Tak właśnie patrzę i normalnie - bleee.

A odpowiadając na pytanie---nie ma na kogo głosować
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Na pewno nie P. Szczurek. On już swoje pokazał.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Nie jestem i nigdy nie byłem mieszkańcem Cieszyna, aczkolwiek bywam tam dość regularnie i bardzo jestem ciekaw czy Pan Szczurek załapie się na kolejną kadencję. Patrząc z boku i porównując Cieszyn z innymi okolicznymi miastami przyznać muszę, że z tak marnym włodarzem jeszcze się nie spotkałem.
    Ostatnio edytowane przez Malkontent ; 09-10-2014 o 16:39

Widzieliście jaki pr ciśnie szczurek w sieci? Trzeba przyznać, że ładnie to wygląda. No ale co tu dużo mówić, organizacja imprez i promocja w naszym mieście rozgrywa się zawsze w bardzo wąskim gronie odkąd ten pan siedzi w foteliku burmistrza
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    A ja powiem tak, nie ważne na kogo głosujecie, ważne kto głosy liczy
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co porobił?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Rozkopał cały Cieszyn

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia