Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Brenna - Kto na wójta?

Brenna - Kto na wójta?

Kto ma największą szansę na stanowisko Wójta? Kogo zamierzacie poprzeć?

Jeszcze nie wiem zobaczymy jak się przedstawią i czym nas będą chcieć omanić.

PKW podało na razie nazwiska 4 kandydatów:
    HELLER Stanisław zam. Brenna, wiek: 75 KWW Odrodzenie
    MENDREK Jan Józef zam. Brenna, wiek: 62 KWW Rozwojowa Gmina
    PILCH Jerzy Zdzisław zam. Brenna, wiek: 53 KWW Wspólny Cel Brenna-Górki
    RUDZICKI Michał Damian zam. Górki Wielkie, wiek: 25 KWW Nowa Gmina

Z tej czwórki to jedynie pan Pilch ma szanse i to w 1wszej turze.

Wójt Gminy Brenna

Cytat Napisał A1942DO Zobacz post
    Z tej czwórki to jedynie pan Pilch ma szanse i to w 1wszej turze.
    Myślę, że Pan Pilch nie nadaje się na to stanowisko, jest osobą zbyt mocno faworyzowaną przez społeczeństwo w formie propagandy natomiast on sam nie ma pomysłu na własne istnienie, na to jak zarządzać i co chce osiągnąć. Jeżeli nie przejrzycie na oczy w odpowiednim momencie to będziecie później odczuwali skutki. On już gubi się z rzeczywistości a wielu pracuje na jego sukces nie on sam ....

Nie rozumiem że masz taki problem myślę ze Pilch nie byłby złym wójtem .Najbardziej ciekawy kandydat to będzie Mędrek na maszczony przez Holeksę to może
    być bardzo ciekawe.

Dla mnie najlepszy kandydatem na wójta jest Pilch Jan. Już raz kandydował i przegrał. Kandydował też Holeksa z Spalonej i też przegrał. Gdyby czas się wrócił a Breniacy mieliby więcej oleju w głowie i wybrali wcześniej jednego z tych kandydatów może Brenna nie byłaby tak zadłużona. Być wójtem Brennej z takim zadłużeniem to trzeba być samobójcą. Jak można było do tego dopuścić. Heller Stanisław lat 75 samo mówi za siebie, Mendrek Jan może nie byłby zły gdyby nie był z komitetu Holeksów którzy chcą zadbać o swój interes, a wogóle w kraju go nie było około 25 lat, Rudzicki bez doświadczenia życiowego i zawodowego, Greń Andrzej mało aktywny. Został Pilch Jerzy który jest dobrym samorządowcem uczciwy i kompetentny

Zgadzam się ale tylko częściowo to że nasza gmina jest zadłużona to prawda ,ale pokaż mi chociaż jedną gminę która nie jest zadłużona .Jeżeli żołnierze Holeksy
    dojdą do rady to czy będzie taki wójt czy taki to nie da rady bo wszystko przegłosują i jeszcze bardziej zadłużą .Aż strach pomyśleć co z tego wszystkiego
    wyniknie .Jedno mnie ciekawi dlaczego tyle komitetów się zawiązało ,to będą naprawdę ciekawe wybory.

Cytat Napisał Iwan Zobacz post
    Dla mnie najlepszy kandydatem na wójta jest Pilch Jan. Już raz kandydował i przegrał. Kandydował też Holeksa z Spalonej i też przegrał. Gdyby czas się wrócił a Breniacy mieliby więcej oleju w głowie i wybrali wcześniej jednego z tych kandydatów może Brenna nie byłaby tak zadłużona. Być wójtem Brennej z takim zadłużeniem to trzeba być samobójcą. Jak można było do tego dopuścić. Heller Stanisław lat 75 samo mówi za siebie, Mendrek Jan może nie byłby zły gdyby nie był z komitetu Holeksów którzy chcą zadbać o swój interes, a wogóle w kraju go nie było około 25 lat, Rudzicki bez doświadczenia życiowego i zawodowego, Greń Andrzej mało aktywny. Został Pilch Jerzy który jest dobrym samorządowcem uczciwy i kompetentny
    Gościu ty nie masz pojęcia,to co chcą zrobić Holeksy w brennej to jeden z najlepszych pomysłów brenna była by piękna i bogata ludzie by mieli prace przyjezdni by mieli co zwiedzać jak w prawdziwej pięknej turystycznej wiosce a tak mamy guwno nie ma nic bo mamych świrów jeden drugiemu by z dupy wygryzł

Pożyjemy zobaczymy po wyborach po dyskutujemy ja to jednak widzę trochę inaczej ale może się mylę

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia