Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: Opony letnie - co polecacie?

Opony letnie - co polecacie?

Stoję przed wyborem nowych opon letnich do mojego auta. W moim aucie są Opony 15 Jakie opony w tym rozmiarze polecacie?
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 17-06-2014 o 11:46 Powód: spam

Mieszka w
    CIESZYN
    Siła Reputacji
    5
    Najwygodniejsze to 195/65. A marka wg uznania i ilości kasiory.

pojęcia to wy raczej w tym temacie nie macie,profil i szerokość opony to nie są wartości które można sobie dobierać na łapu capu,w każdym aucie jest naklejka jakie profile i szerokości można w nim stosować,a jeśli chcemy założyć większe felgi których na naklejce nie ma np. 17 gdy auto jeżdzi na 15 to stosuje się kalkulator opon tak aby średnica 17-stki wyszła podobnie jak 15-tki

witam
    Dołączam się do tematu szukam nowych opon 195/65 R15 Jaką markę wybrać gdzie kupić w dobrej cenie ? Ostatnio pytałem u Tomali
    Fulda 210 zł sztuka uniroyal 210zł

681
    Wpisów
    2
    Siła Reputacji
    54
    Cytat Napisał oxqlub Zobacz post
    Stoję przed wyborem nowych opon letnich do mojego auta. W moim aucie są Opony 15. Jakie opony w tym rozmiarze polecacie?
    Średnica felg to trochę za mało, napisz do jakiego samochodu potrzebujesz, albo spróbuj odczytać rozmiar z obecnych opon.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 17-06-2014 o 11:46

Cytat Napisał kamil001 Zobacz post
    witam
    Dołączam się do tematu szukam nowych opon 195/65 R15 Jaką markę wybrać gdzie kupić w dobrej cenie ? Ostatnio pytałem u Tomali
    Ceny jakie podałeś są dość dobre więc możesz śmiało skorzystać z jego oferty, spytaj tylko czy to z montażem itd bo często na koniec okazuje się, że nie

Moge ci polecić z czystym sumieniem Good Year Efficientgrip.Mam je od kilku lat (tylko,ze 16'') i jestem bardzo zadowolony.Ciche , mają dobrą przyczepność na suchym i mokrym,Nie ścierają się szybko.Spalanie paliwa również jest na bardzo przyzwoitym poziomie.Jedne z lepszych jakie miałem. Zresztą poczytaj sam, ma bardzo dobre opinie

http://www.oponeo.pl/dane-opony/good...-91-h/53217688

http://www.oponeo.pl/dane-opony/good...88_reviewslist

Cytat Napisał kamil001 Zobacz post
    witam
    Fuldy są troche twarde/ dobrze się spisują na południu europy/ , uniroyalki są ok - zależy jaki model , z tanich modeli to Barum , unikaj chińskich

Uniroyal model Rain Expert polecam ! zdarłem juz 2 kpl. jeżdżąc bardzo dużo.
    Z pogodą bywa u nas różnie, czasami wiecej deszczu niż słońca, do tego koleiny a w nich woda
    Nie jest cicha, świetnie odprowadza wodę pozostawiając na mokrej jezdni za sobą wręcz suchy ślad.
    Uważam ja za bezpieczną - chodzi o poślizg na wodzie...

A ja na jakieś m+s poluję. Potrzebuję rozmiar 205/55/16... Tanie jakieś Coś ktoś wie o oponach nexen?

Uprawnienia