Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: Temat nurtujący mnie już od dłuższego czasu.

Przepisy: Pierwsze badanie po zatrzymaniu, drugie po piętnastu minutach, kolejne nie jestem pewien czy też 15 czy 30 minutach. Widać w jakim tempie promile rosną lub spadają. Biegły potrafi stwierdzić kiedy wypiłeś

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    =zbicho;183033]Z wami jak z "dzieckami".
    Zadałem proste (tak mi się wydaje) pytanie.
    Nie prosiłem o morały i pouczenia.
    Jeśli ktoś się może podeprzeć jakimś paragrafem to chętnie poczytam. Reszta to spam i proszę, żeby autorzy dali sobie spokój.
    I dlatego się nie wypowiadałem, ale jedna moja rada, nie próbuj tego zrobić w realu
    Ostatnio edytowane przez wisiketa ; 24-11-2013 o 10:23
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał zbicho Zobacz post
    Ma ktoś jakąś konkretną odpowiedź na to pytanie? Jeśli nie, to nic się nie stało. Już niejeden portal się "poddał".
    dostałeś konkretną odpowiedź, robi sie kilka pomiarow w odstępach czasu i na podstawie tego (promile rośną, maleją, szybko,wolno) mozna ocenić kiedy piłeś nic dziwnego że na innych portalach sie poddali skoro zbyt ciemny jesteś żeby to zrozumieć.

- - - Dopisano - - -

a jak nie wieżysz to sam sprawdź na sobie będzie o jednego pijaka na drodze mniej.
    Ostatnio edytowane przez Gość. ; 24-11-2013 o 11:32

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał Mironek 111 Zobacz post
    z tym alkoholem w miejscu publicznym to jest różnie jeśli bedzie butelka zasłonięta to już nie ma alkocholu a wiedz że mają sposoby na udowodnienie ci kiedy spożywałeś alkohol przerabiałem to dosyć bolesne przeżycie
    Widzę, ze głupota zagościła i tutaj. Tak to jest, jak zamiast zerknąć do ustawy, ogląda się amerykańskie filmy... Zakaz spożywania to zakaz spożywania i tyle. Nie ważne z jakiego pojemnika spozywasz. W Polsce obowiązuje polskie prawo a nie amerykańskie.

- - - Dopisano - - -

Zbicho, nie licz na merytoryczną dyskusje. Telewizor każe im walczyć z pijakami, to będą z nimi walczyć, nawet jak wszyscy będą jeździć trzeźwi. A jak wszyscy będą trzeźwi, to i tak co roku bedzie ok. 4000 trupów. Ale imbecyl nie zauważy zależności pomiędzy trzezwoscią a śmiercią. Ma zakodowane w tym małym móżdżku, ze mordercy drogowi są li tylko pijani i basta. Głupota jest nieuleczalna.

Co do badania, to biegły określi kiedy piles. Poza tym do skazania wystarczą poszlaki.

A mnie za to ciekawie jak to jest z chorymi na hemofilię? Jak ich badają? Czuję, ze chyba zachoruję

Trochę filozofii:
    Piję dwa, trzy piwa i zaraz siadam do samochodu. Ruszam, a tu nagle STOP, policja. Przejeżdżam na najbliższe miejsce, w którym zgodnie z przepisami mogę parkować. Leję w siebie wspomnianą już nieokreśloną ilość alkoholu na oczach policjantów i ... nie poddaję się badaniu alkomatem. Badanie krwi nastąpi po przynajmniej godzinie.
    Nie fanzolcie mi więc, że biegły potrafi z dokładnością co do 5 minut określić co i w jakiej ilości wypiłem.
    btw: Dla tych, którzy nie śledzą od początku tego tematu, lub mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem: To jest pytanie czysto teoretyczne.
    btw2:Nie myliłem się. Kolejny portal poległ na prostym pytaniu.

O,proszę nie zatrzymany w aucie,a skazany.. http://forumprawne.org/prawo-wykrocz...-alkoholu.html i najważniejsze,sąd jest ostatecznym biegłym,i może uznać że pomimo 100 ekspertyz byłeś narąbany.Takie prawo. A cha,to nie forum prawników,sędziów itd. zwykły ox...... Więc co się cieszysz że poległ ? WTF?
    Ostatnio edytowane przez łofca ; 24-11-2013 o 17:51

Cytat Napisał zbicho Zobacz post
    btw2:Nie myliłem się. Kolejny portal poległ na prostym pytaniu.
    Czysto teoretycznie pytasz i czysto teoretyczne odpowiedzi dostałeś, o co ci biega? płaczesz bo nikt nie zapewnił cie o bezkarności czy co? chcesz dowiedzieć sie praktycznie to zrób eksperyment, albo zapytaj na forum prawniczym, policyjnym itp.

Cytat Napisał Gość. Zobacz post
    Czysto teoretycznie pytasz i czysto teoretyczne odpowiedzi dostałeś, o co ci biega? płaczesz bo nikt nie zapewnił cie o bezkarności czy co? chcesz dowiedzieć sie praktycznie to zrób eksperyment, albo zapytaj na forum prawniczym, policyjnym itp.
    Nie płaczę i nie zależy mi na bezkarności. Eksperymentu nie będę robił.
    Jak już wcześniej pisałem, wiele "mądrych głów" się wyłożyło na tym temacie, więc nie macie się czym przejmować.
    No i pozdro dla napinaczy.

Tu masz praktyczna odpowiedź gość zaraz po kolizji wypił pół litra wódki ale nic mu to nie dało, biegli udowodnili że już wcześniej miał 1,4 promila.

Wypił wódkę po kolizji. Usłyszał 3 zarzuty

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Zatrzymać masz się od razu. To po pierwsze. A po drugie dostales odpowiedź, że biegli ustalą. Ja oprócz tego wspomnialem o procesie poszlakowym. Tak wiec odpowiedź dostaleś.

Uprawnienia