Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: Kolej Transsyberyjska

Mieszka w
    bajecznym miejscu ...
    Ja bym dała kropkę po wybrednie i aspołecznie.

Okolice Cieszyna
    Cytat Napisał Dejw Zobacz post
    chociaż idąc tym tropem, można by taki wagon przystosować do swoich wymogów, 50ciu ludzi zabrać i każdy dałby po 1tys ........
    ............. plus po 10 zł na osobę na odświeżacze (dezodoranty), by niektórym pachniało.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Ale to nie za wagon, tylko za przedział.

A czy może mi ktoś wyjaśnić co jest aspolecznego w tym, że chce mieć prysznic i czysty przedział (podróż trwa tydzień)? Czy niechęć do smrodu jest aspoleczna ? Czy to, że spie w moim domu, w łóżku, a nie z menelami pod Kauflandem, tez jest oznaką aspolecznosci? Zastanawiacie się czasem nad tym co piszecie, czy uzywacie mózgu tylko od święta?

Okolice Cieszyna
    Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    ........wiadomo, że ze smierdzacą holotą nie będę się kisił .......
    Ładnie to używać takich słów w stosunku do innych ludzi.....hrabio?

Pfeeeeeeeeeeeeeee!

Cieszyn
    Wpisów
    6
    A przepraszam jak mam ich nazwać? Cuchnący motłoch? Poza tym nikogo personalnie w ten sposób nie nazwałem, wiec oburzą się tylko ci, którzy się z tym motłochem identyfikują

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Leni Zobacz post
    Ja bym dała kropkę po wybrednie i aspołecznie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mieszka w
    bajecznym miejscu ...
    Wisiketa - nic dodać nic ująć. Obiema rękami się pod tym podpisuję.
    Starocieszyniok. Wiesz co. Ja z Tobą nie dojdę do porozumienia w żadnym temacie. Nawet co do godziny nie będziemy się zgadzać. Jesteś z innej planety. Cholera mnie bierze gdy ktoś zakłada, że ktoś kto jest ubogi jest śmierdzącą hołotą.
    Jechałeś koleją z tym 'motłochem'? Wąchałeś? Skąd u Ciebie te uprzedzenia? Pamiętam z innego tematu żeś gorliwy rzymski katolik. Tak Ci się wiara objawia? No gratuluję. Możesz sobie podróżować w klasie biznes i olunkluzif. Nikt Ci nie broni. Ja napisałam o tym, że warto podróżować z ludźmi bo tak lubię. Trochę już zjeździłam i wiem z doświadczenia, że tam, gdzie jest ubogo i skromnie materialnie, tam jest bogato duchowo. Jest gościnność i przysłowiowe "gość w dom, Bóg w dom". I wyobraź sobie, że nawet w skromnych progach nie było smrodu. Ty masz jakiekolwiek doświadczenie w tym zakresie żeby pogardliwie nazywać ubogich motłochem i hołotą?
    I wypraszam sobie identyfikowanie się z motłochem. Tacy ludzie jak Ty to dla mnie motłoch i hołota. I z Tobą się na bank nie identyfikuję.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Daruj sobie te personalne wycieczki, bo ja też mogę ci nadać i zrobi ci się smutno.

Jeżeli przez tydzien kilku chłopa przebywa na dwóch metrach kwadratowych, to fiołkami pachnieć nie będzie. A jeżeli ktoś podróżuje w takich warunkach dla przyjemności, to jest hołotą i tyle.

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Powiedz to najlepiej tym co za ostatnie pieniądze + kredyt kupili nowe auto, musiało być większe od sąsiada i największe w rodzinie i jak wyjadą na droge publiczną to sobie myślą że wszyscy powinni im się odsuwać. Znam takiego jednego BMW X5 a w domu syf kiła i mogiła.
    to se ne vrati a bylo to výborné!

Mieszka w
    bajecznym miejscu ...
    Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Daruj sobie te personalne wycieczki, bo ja też mogę ci nadać i zrobi ci się smutno.

Jeżeli przez tydzien kilku chłopa przebywa na dwóch metrach kwadratowych, to fiołkami pachnieć nie będzie. A jeżeli ktoś podróżuje w takich warunkach dla przyjemności, to jest hołotą i tyle.
    Kompletnie się nie boję takiej konfrontacji. Smutno to mi się robi gdy czytam takie wynurzenia.

Uprawnienia