Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Temat: Kolej Transsyberyjska

Mieszka w
    bajecznym miejscu ...

Kolej Transsyberyjska

Czy ktoś coś wie w temacie albo zna kogoś kto tak podróżował? Nad Bajkał, a może nawet dalej? Albo zahaczył ktoś z Was o Syberię? Ciekawym polecam zgłębić temat bo już sama podróż dla podróży bez celu tą koleją to podobno niezwykle przeżycie.
    Męczy mnie to już kilka lat - póki co w sferze marzeń. Ale takich do zrealizowania Za kiiiilka lat

też o tym myślałem bo same liczby robią wrażenie - przekracza 8 stref czasowych, a całkowita długość torów wynosi 9288,8 km. Wiąże się z tym kilka kłopotliwych utrudnień - tym że z tego co wiem to trzeba mieć na to dużo czasu bo jedzie to sporo dni, może to być fajne przez pierwszych klilka (widok za oknem to dla nas pewnie byłaby nowość i egzotyka ale wreszcie to tylko stepy i tundry) - ja bym się tam zanudził

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Dejw Zobacz post
    ja bym się tam zanudził
    Zaproś dziewczynę i na pewno się nie będziecie mieć nudności wyjedziecie w dwójkę a wrócicie w trójkę jak się postarasz. działaj działaj bo widzę są chętni.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Zaproś dziewczynę i na pewno się nie będziecie mieć nudności wyjedziecie w dwójkę a wrócicie w trójkę jak się postarasz. działaj działaj bo widzę są chętni.
    dodam Twoją wypowiedź do plusów takiej wycieczki ale z tego co już kiedyś sprawdzałem to trzeba też mieć parę złotych (kopiejek) bo nie jest to tania impreza - kiedyś kojarzę że 4000zl było..

Ja szukam sponsora, czekam na oferty, a może się wybiorę za morze?

Cytat Napisał AIutka Zobacz post
    Ja szukam sponsora, czekam na oferty, a może się wybiorę za morze?
    sponsoring? to w dziale Towarzyskie ;-)

Mieszka w
    bajecznym miejscu ...
    Cytat Napisał Dejw Zobacz post
    dodam Twoją wypowiedź do plusów takiej wycieczki ale z tego co już kiedyś sprawdzałem to trzeba też mieć parę złotych (kopiejek) bo nie jest to tania impreza - kiedyś kojarzę że 4000zl było..
    To zależy jak na to popatrzeć. Biorąc pod uwagę odległość i wspomnianą egzotykę wydaje mi się, że to nie drogo. No i zależy, którą klasą się podróżuje. Czy wygodnym wagonem sypialnym (wtedy rzeczywiście można się zanudzić) czy 3 klasą z kurami, kozami i innymi zwierzami. No i podróżując tą klasą spotyka się najciekawszych ludzi. Czytałam relację gościa, który przejechał całą(!) trasę. Jak znajdę linka to wrzucę. Co rusz był przez współtowarzyszy niedoli częstowany samogonem albo pajdą chleba ze słoniną A po samogonie nawet zaczął z nimi gadać mieszaniną wszystkich znanych języków

też napotkałem na kilka historii, oglądałem o tym jakieś filmy. Jednak jest to już dwukrotnie droższe niż mi się kiedys o uszy obiło:
    http://www.transsib.com.pl/ -ceny od 2000euro w górę Przygoda jednak pewnie rewelacja biorąc pod uwagę ten samogon

- - - Dopisano - - -

..zdecydowanie bym nie brał wycieczki przez biuro podróży ale cena byłaby pewnie bez przesady lepsza

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał Leni Zobacz post
    Czy ktoś coś wie w temacie albo zna kogoś kto tak podróżował? Nad Bajkał, a może nawet dalej? Albo zahaczył ktoś z Was o Syberię? Ciekawym polecam zgłębić temat bo już sama podróż dla podróży bez celu tą koleją to podobno niezwykle przeżycie.
    Męczy mnie to już kilka lat - póki co w sferze marzeń. Ale takich do zrealizowania Za kiiiilka lat
    Też o tym kiedyś myślałem, ale strasznie drogo, 50tys. czy jakoś tak za przedzial. Bo wiadomo, że ze smierdzacą holotą nie będę się kisił przez tak długi czas. Tak wiec za drogo. Wole kupić nowe auto

Pozdrawiam

wybrednie i aspołecznie no i ekskluzywnie też ..chociaż idąc tym tropem, można by taki wagon przystosować do swoich wymogów, 50ciu ludzi zabrać i każdy dałby po 1tys byłaby impreza!
    Ostatnio edytowane przez Dejw ; 23-11-2013 o 16:54

Uprawnienia