Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Temat: przyjmę suczkę boksera szczeniaka

przyjmę suczkę boksera szczeniaka

|Witam przyjmę suczkę boksera szczeniaka za typowe opłaty utrzymania tzn:max 300zł
    najchętniej barwy marange(pręgowana)

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Siła Reputacji
    68
    Cytat Napisał masterrr1981 Zobacz post
    |Witam przyjmę suczkę boksera szczeniaka za typowe opłaty utrzymania tzn:max 300zł
    najchętniej barwy marange(pręgowana)
    A ja kupie porsche 911, nowka z salonu za cenę malucha z lat osiemdziesiątych. Najchętniej w kolorze szary metalik.

A tak poważnie, to bierzcie psy ze schronisk. To są naprawdę wdzięczne zwierzęta.
    I love Cieszyn !

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Siła Reputacji
    257
    Jasne....przyjmę suczkę...i rozpocznę pseudohodowlę w celach zarobkowych.....

Zresztą za taką kasę, kupisz psa tylko od zafajdanego pseudohodowcy a to już jest złe

W celach zarobkowych? Nie mierz innych swoją miarą...
    A kto powiedział że mam kupować psa od zarejestrowanego sprzedawcy za 2-3tys? nie zależy mi na rodowodzie ani na utytuowanych rodzicach,bo nie mam zamiaru jezdzić na wystawy z psem.Ona ma być przyjacielem rodziny a nie wypicowaną medalistką.Za odpowiedzi waszego pokroju dziękuję bo nie potrzeba mi hejterów tylko konkretnych odpowiedzi na moje pytanie.

Wpisów
    40
    Siła Reputacji
    257
    .Ona ma być przyjacielem rodziny a nie wypicowaną medalistką.Za odpowiedzi waszego pokroju dziękuję bo nie potrzeba mi hejterów tylko konkretnych odpowiedzi na moje pytanie.
    To może rozejrzyj się w schroniskach i albo w fundacjach ratujących psy i znajdź sobie jakąś w typie rasy.....

https://www.facebook.com/bokseryniczyje?fref=ts

https://www.facebook.com/pages/zwier...12228012132606

Sorry za atak.....ale przeczulona jestem.... życzę powodzenia w odnalezieniu odpowiedniego psiaka
    I uroda nie jest najważniejsza.....

A z kupowaniem psa od pseudohodowcy uważaj. A jak już to sprawdź jak wygląda i w jakich warunkach trzymana jest suka (matka), sprawdź ojca, wypytuj o wszystko....Boksery to fajne psiaki ale też bardzo delikatne wbrew pozorom, powinieneś mieć pewność że szczeniak jest zdrowy i że za kilka miesięcy nie bedziesz wydawał kupy kasy na leczenie ukrytych wad....

https://www.facebook.com/psiamac?fref=ts

- - - Dopisano - - -

Tu jeszcze jedno stowarzyszenie ratujące boksery

https://www.facebook.com/FundacjaBok...rzebie?fref=ts

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Siła Reputacji
    68
    W celach zarobkowych? Nie mierz innych swoją miarą...
    A kto powiedział że mam kupować psa od zarejestrowanego sprzedawcy za 2-3tys? nie zależy mi na rodowodzie ani na utytuowanych rodzicach,bo nie mam zamiaru jezdzić na wystawy z psem.Ona ma być przyjacielem rodziny a nie wypicowaną medalistką.Za odpowiedzi waszego pokroju dziękuję bo nie potrzeba mi hejterów tylko konkretnych odpowiedzi na moje pytanie.
    Sprzedawanie psów spoza zarejestrowanej hodowli jest nielegalne. Kupowanie też. Pies rasowy zawsze będzie kosztował dużo, bez względu na to czy ci na rodowodzie zależy czy nie. Zresztą nikt ci nie każe go wystawiać. A jak kupisz psa bez rodowodu, to to zawsze będzie kundel. A skoro kundel.... to może warto pomyśleć o schronisku lub fundacji? Zastanów się, co ci szkodzi podjechać i pooglądać?

pozdrawiam

- - - Dopisano - - -

Wiadomo, że jak znasz hodowcę, tylko mu się coś tam na boku wykluło przez nieuwagę to spoko. Można brać. Ale od nieznajomego? I to jeszcze szczeniaka? Ja bym nie ryzykował, bo nigdy nie wiesz co ci z tego wyrośnie. Rasowe boxery mają świetne charaktery, ale jak jest przemieszany.... kiedys cię uwali znienacka i sie zdziwisz
    I love Cieszyn !

Ale naskoczyliście na człowieka. Po prostu wstyd.
    Chłopak zapytał, czy ma ktoś psa do odsprzedania, a wy potraktowaliście go jak handlarza szczeniakami.
    WSTYD, WSTYD, WSTYD.
    Mało,że nic ciekawego na temat nie napisaliście, to jeszcze chamskie zachowanie.
    btw: Już wiem dlaczego niektórzy mają tyle postów - po prostu piszą, żeby pisać i statystykę podnosić.

Wpisów
    40
    Siła Reputacji
    257
    Co się czepiasz? Przeprosiłam....póki co to Ty nic nie napisałeś w temacie

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Siła Reputacji
    68
    Cytat Napisał zbicho Zobacz post
    Ale naskoczyliście na człowieka. Po prostu wstyd.
    Chłopak zapytał, czy ma ktoś psa do odsprzedania, a wy potraktowaliście go jak handlarza szczeniakami.
    WSTYD, WSTYD, WSTYD.
    Mało,że nic ciekawego na temat nie napisaliście, to jeszcze chamskie zachowanie.
    btw: Już wiem dlaczego niektórzy mają tyle postów - po prostu piszą, żeby pisać i statystykę podnosić.
    Przepraszam bardzo! Ja po prostu z uporem maniaka proponuje wizytę w schronisku. I uważam, że robię słusznie.

Podałem również parę faktów i tyle. Sprzedaż i kupno kundli są nielegalne. A kolega nie dość, że chce kupić, to jeszcze daje ogłoszenie w nieodpowiednim miejscu. Ale nic nie mówię, nie czepiam się. Więc proszę na mnie nie naskakiwać z łaski swojej!
    I love Cieszyn !

Tak, rozmnażajmy nieszczęście.
    Życzę dużych wydatków na weterynarza. O wadach wrodzonych i chorobach genetycznych zapewne autor nie słyszał.
    Popieram przedmówcę zresztą, to nielegalne.

Uprawnienia