Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Temat: Praca poza miejscem zamieszkania

Praca poza miejscem zamieszkania

Mam pytanie. Czy jeśli dostalibyście ofertę pracy za 25zł ("na rękę") to przyjęlibyście ją czy wybrzydzali? Oferta pracy na 2 tygodnie po około 10h dziennie. W zasadzie jedyne umiejętności jakie trzeba posiadać to obsługa wiertarki/wkrętarki + metra i poziomicy
    Jedyne co trzeba opłacić to przejazd w 2 strony (płatne przy wypłacie) oczywiście podział na x osób, jedzenie i picie. Mieszkanie bezpłatne w dobrym standardzie, nie jakaś buda z sianem zamiast łóżka.

P.S.
    Nie oferuję takiej pracy, dlatego nie piszcie czy jeszcze aktualne. Chciałbym poznać Wasze zdanie czy takie wynagrodzenie to dużo czy mało.
    Ostatnio edytowane przez syksyk ; 18-05-2013 o 09:21

ja obecnie dojeżdżam 60 km w jedna stronę i po 7 latach mam dość ... szukam czegoś na miejscu

Ustroń
    Wpisów
    2
    Siła Reputacji
    108
    Te 25zł to na godzinę, czy dniówka?

Na godzinę Zapomniałem dodać.

Nie chodzi o codzienne dojeżdżanie. Jednorazowy 2 tygodniowy wyjazd. Taka forma dorobienia sobie.

Taka stawka to chyba za granica...? W każdym razie ja na twoim miejscu bym wyjeżdżał, jeżeli dostałbym umowę. Dzisiaj oszustów pełno

@zielony14789 w sumie do tego zmierzałem... Jeżeli ktoś proponuje taką stawkę w PL to "WOOOOW ACHHH OCHHH" ale jak ja zaproponowałem taką stawkę z informacją, że to za granicą to już "aaa 7eu to za mało". I miałem duży problem ze znalezieniem kogoś.

Dlatego zastanawiam się jaka jest różnica czy w PL czy DE, UK skoro to i tak nie na miejscu. Paliwo to wydatek około 100EU w obie strony.
    W PL za taką stawkę to ok. Ale za granicą to już nie. Dlaczego

25 zł to nie jest 7 euro.
    Ještě že člověk nikdy neví co ho čeká (J.N.)

7 euro to prawie 30zł Czyli więcej. Ale co to zmienia

Skoro proponowałeś 7 euro, to dlaczego piszesz 25 zł? 30 zł to znacznie więcej, więc może ktoś by się jednak skusił?

A dlaczego ludziom nie podoba się stawka 7 euro za godzinę za granicą?
    Jeśli to stawka netto, praca z umową- dziwne.
    Choć nie jest to stawka wysoka jak na warunki tamtejsze. Ludzie są tego świadomi.
    Ještě že člověk nikdy neví co ho čeká (J.N.)

Na tamtejsze warunki niby niska... Czy to dlatego lepiej zostać w PL i nie robić nic za darmo

W rozmowach padała stawka podawana w euro. Napisałem teraz 25zł żeby wiedzieć czy to dużo czy mało jak na 2 tygodnie "rozłąki" z rodzinnym miastem.
    Mnie interesuje jaka jest różnica między pracą w PL za te pieniądze a w np. DE. I dlaczego w PL tak a w DE nie

Uprawnienia