Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Temat: Telewizja NC+ PORAŻKA

Telewizja NC+ PORAŻKA

Dotychczas korzystałem z N-ki ale chyba z niej zrezygnuje bo fuzja z Canal + skutkuje wzrostem cen .
    Kiedyś miałem C+ i jak podwyższało się pakiet to nie było problemu ,ale jak chciałem go obniżyć to nie było mowy . Z N-ki byłem bardzo zadowolony można było zmieniać pakiety bez żadnego problemu raz zadzwonili i wynegocjowałem Full pakiet za 79zł . Jakież było moje zdziwienie jak w tym roku dzwonie żeby ustalić pakiet (chciałem go zmniejszyć i wziąć multirom w sumie płacił bym tak samo) ALE NIE DA SIĘ ! . Widać złodzieje z C+ o to zadbali za ten sam pakiet który miałem dotychczas płacąc 89zł musiał bym wziąć za 199zł ( dodatkowo pakiet C+ którego nie chcę)

Chyba pozostaje mi Polsat
    Czy są jeszcze jakieś opcje ? bo mieszkam w domu i kablówka odpada?

No niestety, oferta nowej platformy poraża... A słowa Pani prezes są kuriozalne... Nie oddamy ani jednego klienta... Nie jestem maniakiem telewizyjnym. Nowa oferta dla mnie to 10 kanałów mniej za 20 zł więcej... to owa rewolucja

No cóż moja umowa jeszcze trwa do końca maja. Zawsze pozostaje konkurencja lub dvbt, sumują czeskie kanały (znam język i mi nie przeszkadza) mamy ofertę około 40 kanałów...

To największy falstart i najgorzej przeprowadzona kampania w ciągu ostatnich lat. Wizerunkowo zaprzepaszczono dorobek dwóch platform...
    Talent to kwestia szczęścia. Najważniejsza w życiu jest odwaga.

— Woody Allen

Mieszka w
    ...miejscu prawie idealnym :)
    Siła Reputacji
    158
    A ja mam umowę do lipca w Cyfrze, ciekawe co mi zaproponują mam ten komfort i raczej nic więcej mi nie jest potrzebne. Jak abonament będzie dla mnie za drogi to nic nie wezmę i będę oglądać to co jest w standardzie...też się da

A nawet nie wiedziałam, że tak porobili, przestaję ich lubieć

Niestety wszystkie umowy wygasają - z ich końcem, ale ceny nieźle w górę... Żeby mieć np canal+ to trzeba wziąć pakiet za 99 zł w niższych do 2 m-cy gratis

http://ncplus.pl/sklep/promocje

— Woody Allen

Mieszka w
    Siła Reputacji
    158
    http://ncplus.pl/sklep/promocje/comfortplus ja mam ten, tzn. odpowiadający temu, ale już widzę, że nie ma tam kilku kanałów, chyba że nie wszystkie są wypisane...

Ano nie ma tych kanalów, w tym pakiecie żadnego z c+

— Woody Allen

Głównie wieś
    Wpisów
    84
    Siła Reputacji
    101
    Nie mam telewizora, nie mam problema
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Mieszka w
    Siła Reputacji
    158
    Noo, mi tam wiele nie trzeba, byle będzie Ukryta prawda i Trudne sprawy

Mi terz wiele nie trzeba ostatecznie kanały dvb-t mi wystarczą filmy znajde w necie ,Telewizor kupie sobie z możliwością oglądania you tuba .Nie dam się okradać

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Noo, mi tam wiele nie trzeba, byle będzie Ukryta prawda i Trudne sprawy
    te tez masz na naziemnej

w Dojczach
    Wpisów
    16
    Siła Reputacji
    80
    Miałam 2 lata c+ i była to porażka. Canal + jest nieźle przereklamowany. Teraz pojawiły się mi już nowe kanały i na canal+ nic nie leci ciekawego dziś. W ubiegłym roku wzięłam n i jest super. Za 69 zł mam najlepszy dekoder i masę kanałów. Co prawda załapałam się wtedy na super promocję. Umowę mam do końca czerwca. Właśnie dzwoniłam zapytać co mają w tym nc+ i za ile ale trwa aktualizacja bazy danych W sumie to nawet nie zależy mi na tych dodatkowych kanałach c+. Jedynie mini mini jest tam fajne ale samo n w moim pakiecie też ma kilka dobrych kanałów dla najmłodszych. No i dla fanów piłki nożnej jest n premium gdzie puszczają większość wydarzeń piłkarskich ku uciesze mego ślubnego.
    Napaliłam się na to nc+ a widzę, ze chyba nie jest to takie fajne jak myślałam. Hmm ciekawe co mi zaproponują jak się dodzwonię...

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał kurtis Zobacz post
    Mi terz wiele nie trzeba ostatecznie kanały dvb-t mi wystarczą filmy znajde w necie ,Telewizor kupie sobie z możliwością oglądania you tuba .Nie dam się okradać

- - - Dopisano - - -

te tez masz na naziemnej
    Ten you tube na tv strasznie zamula. Wiem bo mam i nima to nic fajnego.

Uprawnienia