Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Wózek

Tu i tam
    Siła Reputacji
    24

Wózek

Koleżanka ma problem z jakiej firmy wybrać wózek wielofunkcyjny, wiem że odpada firma TAKO nie podobają się jej z tej firmy wózki. A więc może polecicie jakieś, i żeby nie były dość drogie. (1300 zł)

Mieszka w
    ...miejscu prawie idealnym :)
    Siła Reputacji
    248
    Kurcze, ja nie doradzę bo ja mam właśnie TAKO Jumper X....i sobie chwalę A nawet bardzo chwalę

Piekiełku
    Siła Reputacji
    241
    fajne tako, ja z tako pamietam tylko ten wielki czołg z tako
    Jestem Aga-d zwana też diabelska świętobliwość od 3 lat 9 miesięcy i 3 tygodni
    Jeśli zamierzasz wyliczyć mi średnią postów zapoznaj się z obowiązkową lekturą

http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...l=1#post179760

Ustroń
    Siła Reputacji
    43
    Ja mam CONECO BARRACUDA Ale powiem szczerze że gondola jest mała Córeczka ma 8 miesięcy i z biedą się mieści Ale spacerówka jest fajna

Skoczów
    Siła Reputacji
    4
    Przejdź się na Juwenię - tam wybór jest niesamowity(i ceny najniższe). Ja kupiłam zwykły polski Bambi - jestem zadowolona. Gondola długo nam służyła tak jak i nosidełko. Co do spacerówki - krótko używałam (ale i tak byłam zadowolona) ponieważ kupiłam spacerówkę, która składała się z jednej części a nie osobno z siedziska i stelaża - to główny minus takich wózków. Co do reklamacji 0 problemów przy kołach - przyznam się bez bicia, że przeładowywałam koszyk a naprawę w serwisie miałam za darmo
    Weź pod uwagę to ile miejsca zajmuje wózek. Ciekawą opcję widziałam że komplet 3 części był na stelażu składanym tak jak wózek parasolka.

polecam Roana, spacerówka+głęboka gondola+nosidełko samochodowe. Porządne dmuchane koła i gondola duża przestronna

Tu i tam
    Siła Reputacji
    24
    A co sądzicie o wózkach z firmy BABY-MERC może któraś ma Bo upatrzyła sobie także z Kunert, więc na której z tej firmy sie zdecyduje. Tylko czeka na opinie o nich.

ja polecam CHICCO s3 trio

Cytat Napisał Natalia3127 Zobacz post
    polecam Roana, spacerówka+głęboka gondola+nosidełko samochodowe. Porządne dmuchane koła i gondola duża przestronna
    Ja też go mam, gondola rewelacyjna, duża, wygodna - super. Na moje okoliczne wertepy pompowane koła idealne
    O taki wózek to jest. Nie drogi, można tez poszukać uzywanego.

Mieszka w
    ...miejscu prawie idealnym :)
    Siła Reputacji
    248
    Ja odkupię wózek TAKO Jumper X, może być sama spacerówka - potrzebuję drugiego do domu....

Uprawnienia