Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Filmy dla dzieci/młodzieży

Filmy dla dzieci/młodzieży

Czy możecie polecić jakieś tytuły filmów, które można dać do oglądania dzieciom w wieku 6 - 12 lat?
    Chodzi mi o filmy fabularne ewentualnie animowane, które można dać dzieciakom do oglądania i nie martwić się, że będą tam przekleństwa, morderstwa albo jakieś inne niedozwolone dla dzieciaków sceny

Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję

"Merida waleczna" oglądaliśmy kilka razy i za każdym razem salwy śmiechu wszystkie części "Asterixa i Obeliksa" zarówno te animowane jak i filmy "Shrek" wszystko "jak leci" jest mnóstwo fajnych filmów i bajek moje dzieci,w wieku od 6-12 lat (dziewczynki i chłopak) były zachwycone "Gwiezdnymi wojnami" i "Awatarem"

Dalekowice - Dalekie
    "Śnieżne Psy"
    "Marmaduke - Pies na fali"
    "Zemsta futrzaków"

" Podobno nie można żyć bez miłości.... Osobiście uważam że ważniejszy jest tlen... "

Wall-e - piękna i mądra bajka w której w ogóle jest tylko kilka słów.
    Klopsiki i inne zjawiska pogodowe - też bajka, pobudzająca fantazję kulinarną i w ogóle
    Kupiliśmy ZOO - film z gatunku rodzinnych, takich na niedzielne popołudnie, przyjemny i pozytywny.
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

oh Wall-e pamietam - super
    chyba sobie w weekend zrobię powtorke
    Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im czasem
    pozwolić chodzić

Cytat Napisał gellwetka Zobacz post
    Wall-e - piękna i mądra bajka w której w ogóle jest tylko kilka słów.
    Klopsiki i inne zjawiska pogodowe - też bajka, pobudzająca fantazję kulinarną i w ogóle
    Kupiliśmy ZOO - film z gatunku rodzinnych, takich na niedzielne popołudnie, przyjemny i pozytywny.
    Zapomniałam o Wall-em :/ moje dzieci lubią filmy produkcji Disney'a i z wytwórni Pixar (chyba tak się to pisze ) Ratatuj też fajne

Madagaskary
    Epoki Lodowcowe
    Artur Ratuje Święta
    Dzwoneczek i ...
    Hugo
    Artur i Minimki
    Rio
    Skok przez płot
    Rango
    Odlot

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Willow....pamiętam ......super film dla dzieciaków....

Nowa bajka PTYŚ I BILL od 7 lat, ale po mojemu to powinna być od 12 lat, ja troszkę bałem się.

polecam.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia