Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: zasłony na wymiar

zasłony na wymiar

Potrzebuję kupić zasłony na wymiar. Nie jakieś prześwitujące, tylko konkretne, grube bo okno jest od strony drogi. Polecacie jakiś sklep? póki co to widziałam tylko takie ozdobne przez które wszystko widać

Ja z mamą kupujemy zwykle w sklepie internetowym Wisan. Można zamówić bezpłatny katalog do domu, wybrać coś i zamówić. Z dostawą nigdy nie było żadnych problemów. A i wybór duży. Przejrzyj, może coś Ci wpadnie w oko.

ja natomiast polecam zasłony z dekorii o tu jest link http://www.dekoria.pl/

Ja nie kupuje gotowych, Andzia kupi materiał i szyje.

to podaj namiary na Andzie może innym też uszyje

Witam serdecznie
    Jeżeli potrzebujesz dobre nieprzepuszczające światła zasłony to tylko z materiału zwanego Blackout.
    Są to tkaniny zaciemniające i nieprzepuszczające wogóle światła przy czym wyglądają jak zwykłe tkaniny klasyczne z gatunku połyskliwy atłas i nie są ciężkie oraz ładnie układają się na oknie,można wszyć jakąkolwiek taśmę.
    Mam w ofercie taki materiał w kolorze ładny czekoladowy brąz.Mogę również wykonać usługę szycia na wymiar.
    Tu jest strona producenta tkaniny którą oferuję-szerokość tkaniny 280cm z długości posiadam paredziesiąt metrów.
    Telefon kontaktowy 535445865
    Pozdrawiam

Cytat Napisał CzarnaRóża Zobacz post
    to podaj namiary na Andzie może innym też uszyje
    Andzia nie ma czasu na usługi

kup sobie Blackout-y. Zasłaniasz i masz ćma jak w d... -serio ,nawet w samo słoneczne południe

Na Katowickiej na przeciwko Biedronki jest sklep z materiałami,koło niego jest meblowy i z RTV.Jeszcze na Głębokiej z lewej strony jak idziesz do granicy jest sklep z karniszami i tam w środku też jest dziecięcy.Widziałam tam piękne zasłony,wyglądały porządnie ale były drogie(tam gdzie karnisze)

A właśnie odnośnie sklepu z takimi rzeczami to jest jakiś taki nowy na stawowej zaraz za rondem k. targu warzywnego.
    Zielona poduszka czy jako tak,widziałam tam zasłony,firany.

Uprawnienia